Nowy prześmiewczy serial „Prezydent z kreskówki / Our Cartoon President” już dostępny w ofercie w HBO GO

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

Prezydent z kreskówki-1W HBO GO dostępne są już trzy odcinki nowego prześmiewczego serialu animowanego „Prezydent z kreskówki / Our Cartoon President”.

Stworzona przez Stephena Colberta parodia przedstawia historie z życia prezydenta USA Donalda Trumpa, grona jego doradców i członków rodziny. Kolejne odcinki będą pojawiały się w każdy poniedziałek w HBO GO, dzień po amerykańskiej premierze.

 W produkcji Prezydent z kreskówki (Our Cartoon President) Steven Colbert przedstawia karykaturalną wizję prezydentury 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Donalda Trumpa w formie animowanej. Dzięki dwuwymiarowym avatarom Donalda Trumpa, jego doradców i członków rodziny widzowie poznają częściowo prawdziwe przygody Trumpa, jego powierników oraz ludzi, którzy funkcjonują w jego otoczeniu.

Jak mówią o serialu producenci, to komedia o miejscu pracy, w którym centrum wydarzeń jest gabinet owalny, to studium postaci w poszukiwaniu realnej postaci. Ta niezwykle aktualna parodia zawsze kolorowego otoczenia prezydenta i jego rodziny daje unikalny dostęp do codziennego dnia w Białym Domu. Producentem wykonawczym serialu jest dziesięciokrotny zdobywca nagrody Emmy Stephen Colbert (The Late Show with Stephen Colbert). Serial został wyprodukowany dla stacji Showtime.

W Polsce serial Prezydent z kreskówki można oglądać w HBO GO. W serwisie dostępne są już trzy odcinki. Premiery kolejnych odcinków będą się odbywały w każdy poniedziałek w HBO GO, dzień po amerykańskiej premierze. Emisja serialu na antenie HBO została zaplanowana na maj.


Czytaj również:

Showmax Polska: Katarzyna Pakosińska i Editors w SNL Polska

Netflix: Mudbound w walce o Oscary!


 

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Nowy prześmiewczy serial „Prezydent z kreskówki / Our Cartoon President” już dostępny w ofercie w HBO GO

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...