ShowMax planuje wprowadzić jakość nagrań 1080p (Full HD)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

showmaxpolska-FB-bedzie-1080pW dniu dzisiejszym na oficjalnym profilu Facebookowym ShowMax Polska pojawiła się informacja, że ShowMax wkrótce wprowadzi jakość nagrań 1080p (Full HD).

ShowMax to płatny serwis SVOD, który podobnie jak Netflix i Amazon Prime Video jest dostępny globalnie a zadebiutował w Polsce 15 lutego 2017 r.

ShowMax oferuje nagrania dostępne obecnie w swojej ofercie tylko w jakości 720p, co odbiega znacznie od standardu wyznaczonego przez Netflixa i Amazon Prime Video, gdzie dostępne są nagrania w jakości 1080p czyli Full HD oraz w 2160p, czyli UHD/4K.

Nie jest znana jeszcze konkretna data wprowadzenia przez ShowMax nagrań w jakości 1080p, ani też lista konkretnych tytułów mających się pojawić w tej jakości.

KOMENTARZE:

7 myśli nt. „ShowMax planuje wprowadzić jakość nagrań 1080p (Full HD)

  1. Myślę, że wraz z 1080p dodadzą dźwięk 5.1 bo inaczej byłoby to dziwne. Natomiast ciekawe czy to będzie standard czy też opcja dodatkowa, np. abonament za 30 zł i Full HD, abonament za 20 zł i 720p.

  2. Opcja full HD to wreszcie powrót Showmaxa z zamierzchłej przeszłości. Miała być uruchomiona opcja obsługi napisów w chromecascie i zgodnie z tym co deklarowali chyba właśnie miało to nastąpić teraz, a nadal nic. Bez tego nawet nie zawracam sobie głowy ich ofertą.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...