ShowMax Polska – film „Jak zostać królem” (2010) dostępny w ofercie tylko do końca marca 2017 r.

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.3]

showmax-kings-speech-tylko-do-31_03_2017ShowMax Polska usunie ze swojej oferty po 31 marca 2017 r. film:

Kings Speech / Jak zostać królem (2010) – film – 114m – 12+ – polskie napisy i lektor
Król jąkała, który ma problemy z publicznymi występami i zwariowany logopeda. Może Jerzy VI nie byłby najlepszym opowiadaczem bajek, ale tak przemówić do narodu nie potrafił nikt.

Reżyser: Tom Hooper
Obsada: Colin Firth, Geoffrey Rush, Helena Bonham Carter

Film zadebiutował w ofercie 10 marca 2017r.

KOMENTARZE:

10 myśli nt. „ShowMax Polska – film „Jak zostać królem” (2010) dostępny w ofercie tylko do końca marca 2017 r.

  1. Czy film zniknie z oferty na stałe? Czy to oznacza, iż Showmax wykupuje licencję na udostępnianie materiałów w określonym czasie?

  2. Wszystkie licencje są wykupowane na określony czas. Na Netflixie też nic nie będzie wiecznie za wyjątkiem Netflix Originals, choć w przypadku tego filmu na Showmax to rzeczywiście dziwna sytuacja – tylko 3 tygodnie w ofercie.

  3. Netflix też nie zawsze udostępnia jakość 1080p chociaż podaje inaczej. Pisano juz wcześniej , że serwery netflixa nie wyrabiają w godzinach wieczornych. U mnie tez jest ten problem. Dzis oglądalem film „Zabić irlandczyka” i przez ponad godzinę cieszylem sie jakościa 2,2Mb/720 dopiero o 23:10 zrobił sie obraz 3,24Mb/720 i o 23:11 7,24Mb/1080. Dopiero ostatnie 20 min. filmu moglem sie cieszyc piękna jakościa. Ten problem się powtarza. Mam telewizor 75 cali i stąłe łącze orange, kóre wyciaga ponad 50Mb, więc wątpię, żeby to byla winna internetu. W związku z tym dziękuje netfliksowi za współprace, czynię to z niesmakiem, bo mam poczucia oszukania. Więcej nie dam sie nabijać w butelke.. pozdrawiam.

    • Hmm…też mam Orange i co jak co ale z Netflixem żadnych problemów nie mam, podłącz TV kablem, po wi-fi też takie cyrki czasami u mnie bywały, największy problem ma z wi-fi LG i wielkość TV niema absolutnie nic do rzeczy w tym przypadku

      • Mam kablem. Często od 21:00 do 23:00 netflix daje mi słaba jakość… a sprawdzam na pilocie wciskając „info”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...