Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (06.11.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

netflix-Star Trek Discovery-bg-1
Zgodnie z  planem wydawniczym Netflix Polska na listopad 2017r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy odcinek serialu:

8 odcinek 1. sezonu Star Trek: Discovery (2017) – serial, sezon 1 – 13+ – HDR/Dolby Vision – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.3/10

Po stuleciu spokoju wybucha wojna między Federacją a Imperium Klingońskim. W centrum sporu stoi zhańbiony oficer Gwiezdnej Floty.

W rolach głównych: Sonequa Martin-Green,Doug Jones,Shazad Latif
Gatunki: Seriale i programy,Seriale akcji i przygodowe,Seriale science fiction i fantasy,Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Bryan Fuller,Alex Kurtzman

Do grona scenarzystów i producentów „Discovery” należy Rod Roddenberry, syn twórcy „Star Treka”, Gene’a Roddenberry’ego.

Star Trek, jedna z najbardziej kultowych serii w historii telewizji powraca na małe ekrany 50 lat od premiery. W serialu zobaczymy przygody załogi okrętu Gwiezdnej Floty, która wyrusza na misje w poszukiwaniu nowych światów i nieznanych form życia. Oficer Floty musi nauczyć się, że zanim w pełni zrozumie się obcych, trzeba zrozumieć samego siebie. W serialu pojawi się nowy statek, nowi bohaterowie i nowe misje, ale wizja przyszłości pełnej nadziei, która inspirowała pokolenia marzycieli, pozostanie bez zmian. Producentem serialu Star Trek: Discovery jest CBS Television Studios we współpracy z Secret Hideout Alexa Kurtzmana, studiem Living Dead Guy Productions Bryana Fullera oraz Roddenberry Entertainment. Producentami wykonawczymi są Alex Kurtzman, Bryan Fuller, Heather Kadin, Gretchen J. Berg & Aaron Harberts, Akiva Goldsman, Rod Roddenberry i Trevor Roth.

S1:O8 – 8. Si vis pacem, para bellum – 41m
netflix-star-trek-discovery-S1E8

Michael, Ash i Saru badają planetę, na której komunikacja odbywa się w niezwykły sposób. Lorca rusza do walki, a admirał Cornwell próbuje uciec.

UWAGA: Odcinek 8 kończy pierwszą część 1. sezonu serialu. Druga część zadebiutuje w ofercie dopiero w styczniu 2018r. i będzie liczyć 7 odcinków.


Na krańcu przestrzeni Federacji załoga statku odnajduje tajemniczy obiekt. Odtąd Flota Gwiezdna już nigdy nie będzie taka sama.


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś również o 8 odcinek 3. sezonu serialu:

netflix-outlander-S3-bg-1

Outlander (2014) – serial, sezon 1-3 – UHD/4K – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.5/10

Epicka opowieść na podstawie popularnej serii romansów fantasy autorstwa Diany Gabaldon ukazuje historię pary kochanków z różnych czasów.

W rolach głównych: Caitriona Balfe,Sam Heughan,Tobias Menzies
Gatunki: Seriale i programy,Programy i seriale historyczne,Seriale romantyczne,Seriale akcji i przygodowe,Dramaty telewizyjne,Seriale science fiction i fantasy,Amerykańskie seriale i programy,Filmy kostiumowe,Filmy i seriale historyczne
Twórca: Ronald D. Moore

Ta romantyczna saga zdobyła trzy nominacje do Złotych Globów oraz tytuł najbardziej wciągającego serialu 2016 roku.

Sezon 1: Sanitariuszka służąca podczas II wojny światowej, rozdarta między dwoma życiami — i miłościami — niespodziewanie zostaje przeniesiona 200 lat w przeszłość.

Sezon 2: W nowym sezonie serialu Claire i Jamie odnajdują się w świecie intryg na dworze króla Francji i podejmują działania, które mogą zmienić bieg historii.

Sezon 3: Rozdzieleni przez stulecia Claire i Jamie próbują żyć dalej, zmagając się ze wspomnieniami o utraconej miłości.

S3:O8 – 8. First Wife – 60 min
netflix-outlander-S3E8
Claire wraca do Lallybroch, gdzie nie jest już mile widziana. Jamie zbyt długo zwlekał z wyjawieniem sekretu i teraz ponosi tego konsekwencje.


Czytaj również:

Netflix Polska: Filmowe premiery w ofercie (05.11.2017)

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (04.11.2017)


 

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (06.11.2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...