Disney+ | Premiery w listopadzie

Facebooktwitter

Disney+ filmy

W listopadzie ​​w Disney+ pojawi się jeszcze więcej wciągających filmów, seriali i programów.

Wszystko po to, aby umilić subskrybentom coraz dłuższe jesienne wieczory. Na otulonych kocem w domowym zaciszu widzów czekać będą wyjątkowe produkcje, w tym między innymi długo wyczekiwana premiera serialu Willow. Z kolei Tim Allen powróci w swojej kultowej roli Śniętego Mikołaja, a Chris Hemsworth spróbuje rozwikłać tajemnicę długowieczności.

Na widzów czeka dużo więcej nowości, a wybrane z nich prezentujemy poniżej.

WILLOW – SERIAL ORYGINALNY DISNEY+ –  30 listopada – Premierowe odcinki co tydzień

Disney+ seriale

Nowy serial, będący sequelem przygodowego filmu fantasy „Willow” George’a Lucasa z 1988 roku. Czarodziej Nelwyn powraca po latach od uratowania cesarzowej Elory Danan, by poprowadzić grupę zuchwałych wyrzutków na niebezpieczną misję ratunkową w świecie przekraczającym granice wyobraźni. Warwick Davis powraca w „Willow” w tytułowej roli, a Jonathan Kasdan, Ron Howard, Wendy Mericle, Kathleen Kennedy i Michelle Rejwan pełnią rolę producentów wykonawczych.

Willow | Pierwszy zwiastun PL NAPISY | Disney+

 

BEZ GRANIC Z CHRISEM HEMSWORTHEM (LIMITLESS WITH CHRIS HEMSWORTH) – SERIAL ORYGINALNY DISNEY+ –  16 listopada – Dostępne wszystkie odcinkiDisney+ seriale

Chris Hemsworth rozpoczyna misję, by odkryć, jak żyć lepiej i dłużej. Z pomocą światowej klasy ekspertów, rodziny i przyjaciół podejmuje szereg wyzwań, dzięki którym spróbuje pokonać swoje bariery, poszerzyć granice własnych możliwości, a także przeciwdziałać chorobom wieku podeszłego. Hemsworth spróbuje odkryć również, jak możemy uwolnić nasz potencjał, aby jak najdłużej cieszyć się sprawnością, zdrowiem i szczęściem.

Bez Granic z Chrisem Hemsworthem | Oficjalny zwiastun NAPISY PL | Disney+

 

ŚNIĘTY MIKOŁAJ: SERIAL – (THE SANTA CLAUSES) – SERIAL ORYGINALNY DISNEY+ –  16 listopada – Premierowe odcinki co tydzień

Disney+ seriale

Scott Calvin zbliża się do swoich 65. urodzin i zdaje sobie sprawę, że nie może być wiecznie Mikołajem. Zauważa, że zaczyna wykonywać obowiązki Świętego coraz wolniej, ale co ważniejsze, ma rodzinę, która mogłaby czerpać wiele korzyści z życia w normalnym świecie. Szczególnie dwaj synowie, z których jeden dorastał w Lakeside w stanie Illinois, a drugi – na biegunie północnym. Mając do pomocy mnóstwo elfów, Scott postanawia znaleźć odpowiedniego następcę na stanowisku Mikołaja. W tym samym czasie próbuje również przygotować swoich najbliższych na nową przygodę, czyli życie na południe od bieguna.

 

PACJENT (THE PATIENT) – SERIAL ORYGINALNY DISNEY+ – 30 listopada – Dostępne wszystkie odcinki

Disney+ seriale

„Pacjent” to psychologiczny thriller o terapeucie Alanie Straussie (Steve Carell) więzionym przez swojego pacjenta Sama Fortnera (Domhnall Gleeson), który okazuje się seryjnym mordercą. Specjalista staje przed trudnym terapeutycznym wyzwaniem: powstrzymać mordercze zapędy pacjenta. Aby przeżyć, Alan musi dotrzeć do zaburzonego umysłu Sama i powstrzymać go przed popełnieniem kolejnego morderstwa. Jednak Sam nie chce poruszać bolesnych tematów. Będąc w potrzasku Alan odkrywa nie tylko, jak głęboko sięgają zapędy Sama, ale także jak wiele pracy musi włożyć, by naprawić rozpad własnej rodziny. W obliczu uciekającego czasu Alan desperacko walczy, by powstrzymać Sama, zanim stanie się współwinny dokonywanych przez niego morderstw lub, co gorsza, sam stanie się celem ataku.

 

Disney+ niska cena

 

DAVID BECKHAM: DRUŻYNA W OPAŁACH – (SAVE OUR SQUAD WITH DAVID BECKHAM) – SERIAL ORYGINALNY DISNEY+ – 9 listopada – Dostępne wszystkie odcinki

David Beckham wraca w rodzinne strony. Dołącza do klubu Westward Boys we wschodnim Londynie, drużyny grającej w Echo Premier League, od której to zaczęła się jego przygoda z piłką. Westward nie wygrał ani jednego meczu przez cały sezon i w dodatku grozi im kolejny spadek w tabeli. Przed Beckhamem stoi spore wyzwanie. Czy uda mu się uratować drużynę?

David Beckham: Drużyna w opałach | Oficjalny zwiastun NAPISY PL | Disney+

 

 ROZCZAROWANA – (DISENCHANTED) – FILM ORYGINALNY DISNEY+ – 18 listopada

Disney+ filmy

Od ślubu Giselle i Roberta minęło piętnaście lat i z czasem wielkie miasto straciło dla Giselle swój urok. W pogoni za bardziej baśniowym życiem powiększająca się rodzina postanawia więc zamieszkać w sennej podmiejskiej społeczności Monroeville. Niestety, nie jest to remedium, na które liczyła Giselle. Przedmieścia rządzą się własnymi prawami i mają swoją królową, Malvinę Monroe, która sprawia, że Giselle bardziej niż kiedykolwiek wcześniej czuje się nie na swoim miejscu. Rozczarowana tym, że jej „długo i szczęśliwie” ponownie się oddala, szuka pomocy w andalazyjskiej magii i przypadkowo przekształca całe miasto w krainę rodem z baśni, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość i szczęście swojej rodziny. Teraz Giselle podejmuje walkę z czasem, by odwrócić zaklęcie i odnaleźć odpowiedź na pytanie, czym naprawdę jest „długo i szczęśliwie” dla niej i dla jej bliskich.

Rozczarowana | Zwiastun PL DUBBING | Disney+

 

 

CZY WIESZ, ŻE… ?

Na sportowo w Disney+: W związku z rozpoczynającym się w listopadzie mundialem, Disney+ przygotował dla subskrybentów seriale i programy, dzięki którym będą mogli jeszcze bardziej zanurzyć się w świat sportu. Na widzów czekają m.in. nowy serial oryginalny „David Beckham: Drużyna w opałach” oraz serial dokumentalny „Dziedzictwo: Prawdziwa historia LA Lakers”.

 

CO JESZCZE POJAWI SIĘ W LISTOPADZIE? 

  • Reboot – 2 listopada – Wszystkie odcinki
  • Zwierzogród+ (Zootopia+) – 9 listopada –Wszystkie odcinki
  • Prześcignąć zbrodnię (The Murders Before the Marathon) – 9 listopada – Wszystkie odcinki
  • Wulkan miłości (Fire of Love) – 11 listopada
  • Zakłamanie (Tell Me Lies) – 16 listopada – Wszystkie odcinki
  • Miki: Historia Myszki (Mickey: The Story of a Mouse) – 18 listopada
  • Dziedzictwo: Prawdziwa historia LA Lakers (Legacy: The True Story of the LA Lakers) – 23 listopada –Wszystkie odcinki

 

 

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Disney+ jest dostępny jako osobny serwis, jako część pakietu Disneya w Stanach Zjednoczonych, zawierającego Disney+, Hulu i ESPN+, lub jako część Combo+ w Ameryce Łacińskiej wraz ze Star+, osobnym serwisem z treściami ogólnorozrywkowymi i sportowymi.


 

Polecamy również

Listopad w HBO Max – ramówka na 1-15 listopada – oficjalna lista premier

Listopadowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali. Wśród nowości piąty sezon „The Crown”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner