4 Blocks – nagradzana saga o berlińskich gangsterach w trzech sezonach już dostępna w HBO GO Polska

Facebooktwitter

hbo go seriale

Serial 4 Blocks, wielokrotnie nagradzana saga o berlińskich gangsterach, to historia przede wszystkim o rodzinie, przyjaźni zdradzie i zaufaniu. Pełne trzy sezony serialu są już dostępne w HBO GO.

Serial 4 Blocks opowiada historię przyjaźni, rodziny, zdrady i winy wewnątrz arabskiego klanu mieszkającego w berlińskiej dzielnicy Neukölln. W centrum opowieści znajduje się Ali „Toni” Hamady (Kida Khodr Ramadan). Wszystko wskazuje na to, że niedługo stanie on na czele wpływowego, arabskiego rodu, który kontroluje tę berlińską dzielnicę. W rzeczywistości Ali pragnie jednak porzucić swoją kryminalną przeszłość i razem z żoną i córeczką uciec z Berlina. Dramatyczny splot wydarzeń sprawia, że musi zmienić plany. Podczas policyjnego nalotu ginie jeden z funkcjonariuszy, a brat Aliego zostaje aresztowany. Główny bohater, chcąc pomóc bratu, wpada w spiralę przestępczości, intrygi i zdrady, z której, jak się wydaje, nie ma już żadnej ucieczki.

hbo go seriale

Serial nakręcony został w Berlinie z udziałem zarówno znanych niemieckich aktorów, jak i debiutantów. W obsadzie znaleźli się m.in. Frederick Lau (Fala, Victoria), Kida Khodr Ramadan (Ummah – wśród przyjaciół) i Almila Bagriacik (Shahada, Le Chant des Hommes), a także raper Veysel Gelin czy Massiv.

Autorami serialu TNT 4 Blocks są Hanno Hackfort, Bob Konrad oraz Richard Kropf (You Are Wanted), a reżyserem Marvin Kren (Rammbock). Obowiązki producentów pełnił nagrodzony Oscarem duet Max Wiedemann oraz Quirin Berg (Życie na podsłuchu). Producentami wykonawczymi byli Karsten Rühle oraz prof. Dr Eva Stadler, a z ramienia TNT Serie Anke Greifeneder i Hannes Heyelmann.

Trzy sezony serialu 4 Blocks dostępne są od wczoraj, tj. 1 lipca, w HBO GO.


Polecamy również

Lipiec 2020 w ofercie HBO GO Polska – nowe filmy i seriale

🌞Premiery w ofercie Netflix Polska w lipcu 2020🌞

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner