HBO otrzymało dziewięć nominacji do Złotych Globów. Kolejne nominacje otrzymały produkcje, które można oglądać w HBO GO

Facebooktwitter

hbo go pl ulubione seriale
Dziś dzień przyznania nominacji do Złotych Globów. HBO otrzymało dziewięć nominacji do Złotych Globów. Kolejne nominacje otrzymały produkcje, które można oglądać w HBO GO.

Miniserial Ostre przedmioty (Sharp Objects) został wyróżniony trzema nominacjami do Złotych Globów: za najlepszy miniserial, Amy Adams za główną rolę kobiecą i Patricia Clarkson za drugoplanową rolę kobiecą w miniserialu.

HBO Ostre przedmioty

Serial Barry otrzymał również trzy nominacje: dla najlepszego serialu komediowego, Billy Hader za główną rolę męską, a Henry Winkler za rolę drugoplanową w serialu komediowym.

Barry HBO

Nominacje otrzymali również Laura Dern za rolę w filmie telewizyjnym Opowieść (The Tale), Thandie Newton za rolę w Westworld oraz Kieran Culkin za rolę drugoplanową w Sukcesji.

Thandie Newton, serial HBO Westworld

Kolejne nominacje zostały przyznane dla serialu Kidding w kategorii najlepsza komedia lub musical, oraz dla Jima Carreya za najlepszą rolę pierwszoplanową. Ucieczka z Dannemory (Escape at Dannemora) otrzymała nominacje w kategorii najlepszy miniserial oraz dla Patricii Arquette za najlepszą rolę kobiecą w miniserialu. Sasha Baron Cohen otrzymał nominację za główną rolę męską w miniserialu Who is America?.

HBO Kidding S1

Serial Obsesja Eve (Killing Eve) otrzymał nominację w kategorii najlepszy serial obyczajowy, a Sandrze Oh występującej w nim przyznano nominację dla najlepszej aktorki w serialu obyczajowym. Nominacjami do Złotych Globów doceniono również kreacje Hugh Granta i Bena Whishawa w miniserialu Skandal w angielskim stylu (A Very English Scandal), jak również rolę Benedicta Cumberbatcha w miniserialu Patrick Melrose.

HBO Skandal w angielskim stylu

Wszystkie produkcje można oglądać w HBO GO.

Rozdanie Złotych Globów odbędzie się 6 stycznia 2019r., a ceremonię poprowadzą Sandra Oh i Andy Samberg.


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie, filmy usunięte, nowy przeznaczony do usunięcia (06.12.2018)

Netflix Polska prezentuje materiały zza kulis serialu „1983”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner