Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie, filmy usunięte, nowy przeznaczony do usunięcia (06.12.2018)

Facebooktwitter

netflix Riverdale s3
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na grudzień 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma:

7 odcinek 3. sezonu Riverdale (2017) | serial, sezon 1-3 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb:  7.8/10

Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z seksem, miłością, szkołą i rodziną. Nastolatkowie zostają również wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

W rolach głównych: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Roberto Aguirre-Sacasa

W tej mrocznej ekranizacji klasycznej serii Archie Comics występuje Luke Perry — niegdyś wielki idol nastolatek.

 

Sezon 1: Nastoletni Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z miłością, seksem, szkołą i rodziną. Przyjaciele zostają też wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

Sezon 2: Po rodzinnej tragedii pogrążony w żalu Archie przechodzi metamorfozę i zaczyna zmagać się z prześladującymi go myślami o zemście

Sezon 3: Rozgrywka polityczna o wysoką stawkę pozostawia Riverdale w tragicznym rozdarciu. Archie przygotowuje się do walki swojego życia.

S3:O7 – 7. Rozdział czterdziesty drugi: Człowiek w czerni – 43 min

netflix riverdale S3E7

Jughead i Archie eksplorują tajemnicze miasteczko. Veronica wpada w tarapaty finansowe. Betty walczy o życie, po czym czeka ją kolejne mało przyjemne spotkanie.


Oferta Netflix Polska powiększyła się wczoraj o nowe odcinki seriali:

netflix Minecraft Story Mode-S1
Minecraft: Story Mode / Minecraft: Tryb fabularny (2015) | serial animowany interaktywny, sezon 1 | 7+ | można pobrać | polskie napisy i dubbing

To ty decydujesz, co się wydarzy w tej przygodzie w świecie Minecrafta. Razem z przyjaciółmi piszesz historię. Dobrze przemyśl swój wybór!

W rolach głównych: Patton Oswalt, Catherine Taber, Sean Astin
Obsada: Patton Oswalt, Catherine Taber, Sean Astin, Melissa Hutchison, Ashley Johnson, Matthew Mercer, Jim Meskimen, Martha Plimpton, Scott Porter, Brian Posehn, Paul Reubens, Billy West, Dave Fennoy
Gatunki: Animacje, Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Fantazyjne, Zwariowane

Sezon 1: Gdy starożytny potwór wymyka się spod kontroli, musisz zwrócić się o pomoc do czwórki legendarnych bohaterów znanych jako Zakon Kamienia.

S1O4 – 4. Między blokiem a kowadłem – 75 min

netflix minecraft S1E4

Wspólnie z przyjaciółmi dowiadujesz się, co pozwoli Wam ostatecznie pokonać potwora. Teraz trzeba więc ruszyć do Odległych Krain na poszukiwania.

S1O5 – 5. W chmurach – 68 min

netflix minecraft S1E5

Ruszasz w przestworza, aby zmierzyć się z Aidenem w wielkiej bitwie i uratować mieszkańców przed chaosem. Wybieraj mądrze, bo tylko Ty możesz uratować sytuację!

Minecraft: Tryb fabularny: Sezon 1 (zwiastun) – polski dubbing
Interaktywna przygoda w świecie Minecrafta, podczas której spróbujecie uzyskać wsparcie czterech legendarnych bohaterów, by pokonać pradawnego potwora.


Przedwczoraj zadebiutował w ofercie Netflix Polska nowy odcinek serialu:

netflix Black Lightning S2 7 odcinek 2. sezonu Black Lightning (2018) | serial, sezon 1-2 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.4/10

Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.

W rolach głównych: Cress Williams, James Remar, Marvin ‘Krondon’ Jones III
Obsada: Cress Williams, James Remar, Marvin ‘Krondon’ Jones III, Jill Scott, China Anne McClain, Damon Gupton, Nafessa Williams, Christine Adams, Jordan Calloway
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Brutalne, Emocjonujące, Mocne

Cress Williams („Prison Break”) gra pierwszego afroamerykańskiego superbohatera DC, który doczekał się własnego serialu.

 

Sezon 1: Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.

Sezon 2: Jefferson musi poradzić sobie z szokującymi informacjami oraz nowymi zagrożeniami ze strony Tobiasa. Tymczasem Freeland domaga się sprawiedliwości dla „ludzi z kapsuł”.

S2O7 –  7. Księga krwi, rozdział drugi: Sange – 43 min

netflix Black Lightning S2E7

W poszukiwaniu zaginionego dziecka Black Lightning podąża śladem srebrnej cieczy do domu Looker. Jennifer pomaga Khalilowi rozwiązać problem z Tobiasem.

Black Lightning: Sezon 2 (zwiastun)

Black Lightning kontynuuje walkę z okrutnym Tobiasem i robi wszystko, by uratować Freeland. Na szczęście może przy tym liczyć na pomoc swoich córek, Anissy i Jennifer.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner