Netflix Polska: Premiera 15 odcinka 2. sezonu serialu „Shadowhunters / Shadowhunters: The Mortal Instruments” (2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.3]

Netflix Polska uzupełnił dziś swoją ofertę o 15 odcinek 2. sezonu serialu „Shadowhunters / Shadowhunters: The Mortal Instruments” (2016).

Shadowhunters / Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016) – serial, sezon 1-2 – 16+ – 6,93/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
Gdy zwykła nastolatka Clary Fray odkrywa, że należy do rodu polujących na demony ludzi, w których żyłach płynie anielska krew, jej świat wywraca się do góry nogami.

W rolach głównych: Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Horrory telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Ed Decter

Sezon 1: Gdy Clary Fray kończy 18 lat, dowiaduje się, że jest pół człowiekiem, pół aniołem i zostaje wciągnięta do świata wróżek, czarnoksiężników i mitycznych istot.

Sezon 2: Pomimo bolesnej zdrady Clary wyrusza wraz z Nocnymi Łowcami na wojnę przeciwko nowej armii Valentine’a. Ich starcie ostatecznie zadecyduje o losie Świata Cieni.

S2:O15 –  Koszmarne wspomnienia – 43m
netflix-shadowhunters-S2O15
Simon jest podejrzany o morderstwo, ale niczego nie pamięta. Alec transportuje Valnetine’a do Idrisu. Pojawia się tajemnicza osoba z przeszłości Sebastiana.

Następny odcinek serialu będzie dostępny w ofercie od 18 lipca 2017r.

KOMENTARZE:

2 myśli nt. „Netflix Polska: Premiera 15 odcinka 2. sezonu serialu „Shadowhunters / Shadowhunters: The Mortal Instruments” (2016)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...