Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 3-4 lutego 2020

Facebooktwitter


Oferta
Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy stand-up, a wczoraj zadebiutowała również nowa część serialu Klub Kaylie. Jeden serial animowany został usunięty z oferty, a kolejny film został przeznaczony do usunięcia.

Dzisiejsza nowość

Tom Papa: You’re Doing Great! (2020) | film, stand-up | 1g0m | UHD, 4K | 13+ | polskie napisy

Opis Netflix: Podczas występu w New Jersey Tom Papa mówi o postrzeganiu własnego ciała, mediach społecznościowych, zwierzętach domowych, Staten Island i „starych dobrych czasach”.

W rolach głównych: Tom Papa

Gatunki: Stand-upy, Komedie, Mroczne komedie

Obsada: Tom Papa


Wczorajsza nowość


3. część Klub Kaylie / Team Kaylie (2019) | serial, część 1-2 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision  | można pobrać | polskie napisy i dubbing

Opis Netflix: Nastoletnia celebrytka, Kaylie Konrad, wchodzi w konflikt z prawem. Musi więc porzucić uroki gwiazdorstwa i zacząć prowadzić zajęcia w klubie survivalowym dla młodzieży.

W rolach głównych: Bryana Salaz, Alison Fernandez, Symera Jackson
Twórcy: Tracy Bitterolf

 

Część 1.: 5 odcinków – Nastoletnia celebrytka i miliarderka, Kaylie Konrad, wchodzi w konflikt z prawem i zostaje zmuszona do prowadzenia zajęć w klubie survivalowym dla młodzieży.

Część 2.: 6 odcinków od 2.12.2019 – Blichtr, splendor i… szkoła przetrwania. Kaylie i Jeżozwierze powracają z nowym sezonem pełnym szalonych pomysłów, przygód i kłopotów.

Część 3.: 9 odcinków od 3.02.2020 – Przygoda wzywa! Kaylie, Ray Ray, Amber, Valeria, Chewy i Jackie zapraszają do wspólnego przeżywania przyjaźni i flirtów w cudownej scenerii.

 

Gatunki: Sitcomy, Seriale dla dzieci, Seriale komediowe
Kategorie: Zwariowany


Serial dziś usunięty

Три Кота / Kot-o-ciaki (2016)
serial animowany – polski dubbing

Budyń, Krakers i Pianka to niesłychanie ciekawskie kociaki, które uwielbiają zajadać się słodkimi przekąskami i przeżywać pouczające przygody.

Film dostępny tylko do 10 lutego 2020r

Stronger Than The World / Silniejszy niż świat – historia José Aldo (2016)
film – 2g4m – 6,25/10 – polskie napisy

Trudne dzieciństwo uczyniło z niego prawdziwego wojownika. Jednak w drodze na tron MMA bohater filmowej biografii, José Aldo, musi stawić czoła demonom z przeszłości.

W rolach głównych: José Loreto, Cleo Pires, Milhem Cortaz

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Akcja i przygoda, Dramaty
Kategorie: Brutalny

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Netflix: To nie jest OK – zapowiedź i nowe zdjęcia z planu nowego serialu

A może Adolf? – Premiera komedii w ofercie HBO GO Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner