Netflix prezentuje zwiastun filmu „The Gray Man” z Ryanem Goslingiem w roli głównej

Facebooktwitter

Netflix filmy

Netflix zaprezentował dziś oficjalny zwiastun filmu The Gray Man z Ryanem Goslingiem, Chrisem Evansem i Aną de Armas.

OPIS FILMU:

Agent CIA Court Gentry (Ryan Gosling), znany również jako Gray Man, był niegdyś wysoko wykwalifikowanym „kupcem śmierci”. Działał niepostrzeżenie, a po wykonanej akcji rozpływał się w powietrzu niczym duch. Gentry został przechwycony z federalnego więzienia i zwerbowany przez swojego opiekuna, Donalda Fitzroya (Billy Bob Thornton). Jednak tym razem sytuacja się odwraca. Gray Man natrafia na ślad międzynarodowej afery korupcyjnej i tym samym staje się celem Lloyda Hansena (Chris Evans) – byłego agenta CIA, który nie cofnie się przed niczym, by go wyeliminować. Court może liczyć jedynie na pomoc agentki Dani Mirandy (Ana de Armas), która pomagając Courtowi chce oczyścić swoje imię.

Netflix filmy

Netflix filmy

Netflix filmy

W filmie nie zabraknie zawrotnej prędkości, wartkiej akcji i szpiegowskiej intrygi.

TWÓRCY

  • Reżyserzy: Anthony Russo, Joe Russo;
  • Scenarzyści: Joe Russo, Christopher Markus, Stephen McFeely;
  • Producenci: Joe Roth, Jeffrey Kirschenbaum, Anthony Russo, Joe Russo, Mike Larocca, Chris Castaldi;
  • Producenci wykonawczy: Patrick Newall, Christopher Markus, Stephen McFeely, Jake Aust, Angela Russo-Otstot, Geoff Haley, Zack Roth, and Palak Patel;
  • Na podstawie książki Gray Man Marka Greaney’a;

Netflix filmy

OBSADA

  • Ryan Gosling – Gray Man;
  • Chris Evans – Lloyd Hansen;
  • Billy Bob Thorton – Donald Fitzroy;
  • Ana de Armas – Dani Miranda
  • oraz Alfred Woodart, Jessica Henwick, Regé-Jean Page, Wagner Moura, Julia Butters, Dhanush

Premiera filmu Gray Man w ofercie Netflix zaplanowana jest na 22 lipca 2022r.

GRAY MAN | Oficjalny zwiastun | Netflix

Bohaterem filmu jest Court Gentry (Ryan Gosling), znany także jako Sierra Six, którego z więzienia wyciąga były oficer prowadzący Donald Fitzroy (Billy Bob Thornton). Gentry był świetnie wyszkolonym zabójcą działającym na zlecenie CIA, ale teraz role się odwracają – Six staje się celem globalnej obławy prowadzonej przez Lloyda Hansena (Chris Evans), byłego współpracownika z CIA. Na szczęście Gentry nie jest sam – może liczyć na pomoc agentki Dani Mirandy (Ana de Armas).

Netflix filmy

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 222 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali, programów i gier mobilnych w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Najnowszy polski serial „Królowa” z Andrzejem Sewerynem, Marią Peszek i Julią Chętnicką zadebiutuje już 23 czerwca tylko na Netflix

Film Warner Bros. Pictures „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” zadebiutuje 30 maja w ofercie HBO Max

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner