Netflix Polska: Premiery filmowe i aktualizacje w ofercie – 5 stycznia 2020

Facebooktwitter


Oferta
Netflix Polska powiększyła się dziś o 2 nowe Oscarowe filmy, a jeden film został dziś z niej usunięty.

Dzisiejsze nowości

Lady Bird (2017)
film – 1g33m – polskie napisy i lektor

Nieustraszona licealistka kroczy ścieżką samopoznania, stając w obliczu problemów rodzinnych i miłosnych. Jednocześnie marzy o wyjeździe na studia na Wschodnie Wybrzeże.

W rolach głównych: Saoirse Ronan, Laurie Metcalf, Tracy Letts

Gatunki: Komedie, Dramaty, Kino niezależne
Kategorie: O nietypowej tematyce, Oszczędny w środkach

Phantom Thread / Nić widmo (2017)
film – 2g10m – polskie napisy i lektor

Znany w całym Londynie krawiec zakochuje się w kelnerce, która zostaje jego modelką, muzą i kochanką. Z czasem ich romans przybiera na sile, burząc jego poukładane życie.

W rolach głównych: Daniel Day-Lewis, Vicky Krieps, Lesley Manville

Gatunki: Dramaty, Dramaty romantyczne, Kino niezależne, Filmy romantyczne, Ulubione filmy romantyczne, Niezależne filmy romantyczne
Kategorie: Intelektualny, Oszczędny w środkach, Romantyczny

Opis dystrybutora
Londyn, lata pięćdziesiąte. Słynny krawiec Reynolds Woodcock (Daniel Day-Lewis) wraz z siostrą Cyril (Lesley Manville) stanowią centrum brytyjskiej mody, ubierając gwiazdy filmowe, rodzinę królewską, socjetę, damy i debiutantki. Wszystko to w wytwornym stylu The House of Woodcock.

Przez życie Woodcocka przewija się mnóstwo kobiet, inspirują go, towarzyszą, on wciąż pozostaje kawalerem. Aż do momentu, w którym w jego życiu pojawia się Alma (Vicky Krieps), która wkrótce staje się jego muzą i kochanką. Jego uporządkowane życie burzy miłość.

W swym najnowszym filmie Paul Thomas Anderson („Magnolia”, „Aż poleje się krew”, „Mistrz”) maluje fascynujący portret artystycznego szału oraz kobiet, które sprawiają, że świat nie przestaje się kręcić. To ósmy film w dorobku Andersona i druga współpraca z Day-Lewisem.

Film dziś usunięty

Back and Forth / Entre Idas e Vindas (2016)
film – 1g35m – 6,25/10 – polskie napisyGdy ich samochód psuje się w drodze do São Paulo, ojciec i syn korzystają z propozycji podwózki w towarzystwie czterech pięknych telemarketerek.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 5 stycznia 2020

Premiery w ofercie Netflix Polska – 4 stycznia 2020

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner