Premiery w ofercie Netflix Polska – 4 stycznia 2020

Facebooktwitter


Oferta
Netflix Polska powiększyła się dziś o dwa nowe seriale.

Dzisiejsze nowości

Dracula / Drakula (2020)
serial – polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Nowa wersja legendy o hrabim Drakuli, która ukazuje nie tylko jego krwawe zbrodnie, ale również głęboko skrywane słabości.

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos

Sezon 1.: 3 odcinki od 4.01.2020 – Nowa wersja legendy o hrabim Drakuli, która ukazuje nie tylko jego krwawe zbrodnie, ale również głęboko skrywane słabości.

W rolach głównych: Claes Bang, Dolly Wells, John Heffernan
Twórcy: Mark Gatiss, Steven Moffat

Gatunki: Seriale oparte na literaturze, Filmy i seriale kostiumowe, Brytyjskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne
Kategorie: Straszny, Trzymający w napięciu

Od stuleci spijający krew drapieżca w końcu spotyka godnego przeciwnika. Legenda o Drakuli zreinterpretowana przez twórców „Sherlocka„. W tym zupełnie nowym serialu na kanwie klasycznej powieści Brama Stokera w rolę hrabiego-wampira wciela się Claes Bang.

Twórcami wyprodukowanego przez Hartswood Films we współpracy z BBC One i Netflixem serialu Drakula są znani z brytyjskiego Sherlocka scenarzyści Mark Gatiss i Steven Moffat.

Go! Go! Cory Carson / Tut Tut Autka w Pagórkowie (2020)
serial animowany – polskie napisy i dubbing

Tymek Klakson zaprasza na wycieczkę po krętych drogach Pagórkowa. Z tym ciekawskim samochodzikiem, który ciągle szuka nowych przygód, nigdy nie będziecie się nudzić.

Sezon 1.: 7 odcinków od 4.01.2020 – Ciekawski samochodzik Tymek Klakson ciągle szuka nowych przygód na krętych drogach Pagórkowa!

W rolach głównych: Alan C. Lim, Paul Killam, Maisie Benson
Twórcy: Alex Woo, Stanley Moore

Gatunki: Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Pogodny

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

HBO GO Polska: Premiera filmowa w ofercie – 4 stycznia 2020

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 3 stycznia 2020

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner