Skazani na siebie – nowy film HBO Max z Anne Hathaway oraz Chiwetel Ejiofor w rolach głównych zadebiutuje w HBO GO

Facebooktwitter

hbo go

Skazani na siebie to inteligentny i zaskakujący film opowiadający o ludziach stawiających na partnerstwo, aby na zawsze zmienić swoje życie. Anne Hathaway oraz Chiwetel Ejiofor występują w nim jako para, która właśnie postanowiła się rozstać, ale lockdown zmusił ich do pozostania pod jednym dachem. Przymusowa sytuacja zbliża ich w najbardziej zaskakujący sposób. Premiera filmu zaplanowana została w HBO GO na 5 lutego 2021. Emisja na antenie HBO odbędzie się 7 marca.

Linda (Anne Hathaway) i Paxton (Chiwetel Ejiofor) znaleźli się na rozdrożu. Para właśnie się rozstała, ale spowodowany koronawirusem lockdown w Londynie zmusza ich do pozostania w jednym mieszkaniu. Zajmująca wysokie stanowisko w marketingu Linda jest coraz bardziej rozczarowana światem korporacji. Natomiast pomysłowy, ale mający kryminalną przeszłość, Paxton zostaje wysłany na przymusowy urlop. Ich napędzane poezją i dużymi ilościami wina wysiłki zmierzające do pokojowego współistnienia sprawiają, że na nowo stają się lekkoduchami, którymi kiedyś byli. Ożywczo działa na nich również planowanie napadu i kradzieży drogocennej biżuterii.

hbo go

W rolach głównych w filmie Skazani na siebie występują nagrodzona Oscarem Anne Hathaway (Les Misérables: Nędznicy) oraz wyróżniony nominacją do tej nagrody Chiwetel Ejiofor (Zniewolony. 12 Years a Slave). W pozostałych rolach występują: Stephen Merchant (Jojo Rabbit), Mindy Kaling (Late Night), Lucy Boynton (Bohemian Rhapsody), Dulé Hill (serial Prezydencki poker), Jazmyn Simon (serial HBO Gracze), a także Ben Stiller (Sekretne życie Waltera Mitty) i zdobywca Nagrody Akademii Ben Kingsley (Dom z piasku i mgły).

hbo go

Za scenariusz odpowiedzialny jest nominowany do Oscara Steven Knight (Niewidoczni). Reżyserem obrazu jest Doug Liman (Na skraju jutra). Obowiązki producentów pełnili P.J. van Sandwijk, Alison Winter oraz Michael Lesslie. Film wyprodukowany został przez Warner Bros. Pictures oraz AGC Studios.

Premiera filmu Skazani na siebie (Locked Down) odbędzie się w HBO GO 5 lutego. Emisja na antenie HBO zaplanowana została na 7 marca na godz. 21:15.


 

Polecamy również

💕Lutowe premiery na Netflix Polska – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali 💕

Netflix: Jodie Turner-Smith zagra Éile w serialu „The Witcher: Blood Origin”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner