Netflix: Sense8 – data premiery ostatniego odcinka, zapowiedź serialu “Tales of the City”

Facebooktwitter

netflix-Sense8-S2-bg1-1
WSZYSCY W KOMPLECIE!  Sprawy osobiste odchodzą na bok, kiedy gromada, ich pomocnicy i pewni nieoczekiwani sojusznicy stają razem do misji ratunkowej i walki z OOB, aby uchronić przyszłość wszystkich Sensatów.

Wszystko stanie się jasne w finałowym odcinku sagi Sense8 –  już 8 czerwca 2018r., tylko na Netflix.

NETFLIX wraca na BARBARY LANE 28 w Serialu “TALES OF THE CITY”  Armisteada Maupina!  

 

W serialu znów zobaczymy Laurę Linney i Olympię Dukakis, a do obsady dołącza Ellen Page. Working Title TV i NBCUniversal International Studios wyprodukują 10 odcinkowy serial limitowany.

Jedna ze stron scenariusza napisanego przez Lauren Morelli.
Tales Of The City (1)-1

Tales of the City  to 10-odcinkowy serial limitowany Netflix, którego premiera planowana jest na 2019 rok, a produkcja rozpocznie się już w najbliższych miesiącach.

  • Nominowana do Oskara i nagrodzona m.in. nagrodami Emmy, SAG i Złotym Globem Laura Linney  oraz zdobywczyni Oskara i Złotego Globu  Olympia Dukakis ponownie wcielą się w role Mary Ann Singleton i Anny Madrigal. Do obsady powróci także  Barbara Garrick. Wkrótce zostaną ogłoszeni kolejni członkowie obsady.
  • Laureatka Oskara, nagrody BAFTA i Złotego Globu oraz nominowana do nagrody SAG  Ellen Page  dołączy do obsady jako Shawna.
  • Showrunnerką i producentką oraz scenarzystką serii jest  Lauren Morelli (nominowana do WGA; współporducentka i scenarzystka  Orange is The New Black).
  • Armistead Maupin  będzie producentem wykonawczym, a  Alan Poul ponownie będzie odpowiadał za reżyserię i produkcję. W roli producetki także  Laura Linney .
  • Tales of the City  jest produkcją Working Title Television i NBCUniversal International studios na zlecenie Netflix. Andrew Stearn, Liza Chasin, Tim Bevan i Eric Fellner z Working Title są także producentami wykonawczymi serii, a Michael Cunningham – konsultantem produkcji.

– Jestem niezmiernie podekscytowany tą zupełnie nową odsłoną Tales. Akcja toczy się we współczesnym San Franciso, gdzie mieszkańcy Barbary Lane 28 mogą się spodziewać mnóstwa radości, ale i problemów. –  powiedział Maupin. –  Na lokatorów Pani Madrgal, zarówno starych jak i nowych, czeka mnóstwo cudownych przygód i stale nadarzających się szans na miłość. – W magicznym, żywym świecie, który stworzył w Tales of the City  Armistead Maupin tak wielu – zwłaszcza członków społeczności LGBTQ  -znalazło w końcu miejsce dla siebie. Wielu z nich oglądając Tales po raz pierwszy ujrzało na ekranie samych siebie – powiedziała scenarzystka i showrunnerka Lauren Morelli. –  Jestem zaszczycona, że teraz ja mogę odnaleźć swoje miejsce w Tales i kontynuować opowieść Armisteada. Poul dodał: –  Dla mnie możliwość powrotu do serialu, nad którym zacząłem pracę 25 lat temu, jest niczym powrót do domu. Nie można wyobrazić sobie lepszego momentu, by ponownie pokazać ten ponadczasowy punkt widzenia Armisteada na rodzinę i społeczeństwo i niezmiernie cieszy mnie możliwość współpracy z tak wspaniałą ekipą nowych i starych przyjaciół.

O Tales of the City
Oparty na powieści Armisteada Maupina, kolejny rozdział  Tales of the City  ukazuje losy Mary Ann (Laura Linney), która 20 lat po tym, jak opuściła San Francisco, aby poświęcić się karierze, wraca do rodzinnego miasta, w którym dalej mieszka jej córka (Ellen Page) i
były mąż Brian. Próbując uciec od kryzysu wieku średniego, do którego dopowadziło ją jej pozornie idealne życie w Connecticut, Mary Ann wraca do domu, gdzie, dzięki Annie Madrigal (Olympia Dukakis) i mieszkańcom 28 Barbary Lane, jej życie szybko wraca na dawny tor.  Armistead Maupin to autor 11 powieści, w tym 9-częściowej serii  Tales of the City , na której podstawie powstały trzy seriale limitowane Tales of the City  z udziałem Laury Linney i Olympii Dukakis


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na maj 2018 – planowane premiery – lista i materiały wideo

Start 2. sezonu Opowieści podręcznej – czwartkowe premiery w ofercie Showmax Polska


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner