Start 2. sezonu Opowieści podręcznej – czwartkowe premiery w ofercie Showmax Polska

Facebooktwitter

showmax-handmaids-tale-s2-bg-1
Czwartek płonie od gorących premier na Showmax! Start 2. sezonu Opowieści Podręcznej oraz nowy odcinek Ucha Prezesa.

W ofercie Showmax Polska debiutują dziś dwa pierwsze odcinki serialu Opowieści Podręcznej.

Ostatni odcinek 1. sezonu wywołującej dreszcze serii pozostawił wiele nurtujących pytań bez odpowiedzi: czy June słusznie zaufała Nickowi opuszczając dom Waterfordów w obstawie służb porządkowych? Czy ciąża rzeczywiście zapewnia jej nietykalność? Czy można wierzyć w obietnicę bezpieczeństwa złożoną przez Oko Gileadu?

Jeśli tak, to dlaczego do diabła po wyjściu z więźniarki oczom June ukazuje się arena z szubienicami, na którą zapędzana jest masa zakneblowanych podręcznych? Czas dowiedzieć się, jaki los czeka ciężarną June w Gileadzie – bezwzględnym systemie, który sprowadza rolę kobiet do pozbawionych głosu reproduktorek.

Od dziś na Showmax dostępne są 2 pierwsze odcinki drugiej serii Opowieści podręcznej! Kolejne ukazywać się będą na platformie co tydzień w czwartek o 9:00.

 


Dziś również debiutuje w ofercie nowy, 7 odcinek 3. sezonu serialu Ucho Prezesa pt. Należało nam się.

showmax-ucho-prezesa-S3-bg-1Drużyna biało-czerwona znów ma kłopoty. Na szczęście prezes zawsze wie co należy zrobić… Premierowy odcinek Ucha prezesa już dziś tylko na Showmax!

Zapowiedź siódmego odcinka pt.: Należało nam się
Z jednej strony związki zawodowe, prawa pracownicze, wyższe zarobki. Z drugiej nagrody dla ministrów, trefne ustawy i konflikty w obozie rządzącym. Czy na własne życzenie Prezes znalazł się między młotem a kowadłem? Czy ma jakiś pomysł na rozwiązanie problemów? O tym dowiemy się w kolejnym odcinku trzeciego sezonu Ucha Prezesa. Już dziś, tylko na Showmax.

Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Agnieszka Pilaszewska, Robert Wabich, Tomasz Sapryk, Mirosław Kropielnicki, Piotr Bąk, Cezary Pazura


Dodatkowo w ofercie Showmax Polska debiutują dziś również filmy:

 • Dziewczyna zawodowa (2009)
 • Gamba (2015)
 • Ostatnie tango w Paryżu (1973)
 • Poznaj mojego tatę (2000)
 • Sens życia według Monty Pythona (1983)
 • WIsh upon (2017)
 • Wyspa tajemnic (2010)

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i aktualizacja (26.04.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (25.04.2018)


 

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Start 2. sezonu Opowieści podręcznej – czwartkowe premiery w ofercie Showmax Polska

 • 26.04.2018 o 13:43
  Bezpośredni odnośnik

  To pewnie tylko błąd ale dzisiaj rano (między 8 a 9) był dostępny 3 sezon Mr. Robot. Jednak moja radość nie trwała długo bo po ponownym sprawdzeniu parę godzin później zniknął…
  Lecz jest nadzieja, że niedługo się w końcu pojawi 😀

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner