Premiera Ucha Prezesa i PODNIEŚ GŁOS w ofercie Showmax Polska – zwiastuny oraz zdjęcia z planu

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

Ucho Prezesa sezon 3 - premiera
Już dziś użytkowników Showmax swoją obecnością na platformie zaszczyci nie tylko sam Prezes, powracający w wyczekiwanym trzecim sezonie kultowej już serii Ucho Prezesa

Polską premierę ma również serial PODNIEŚ GŁOS, w którym w roli głównej pojawi się Josh Radnor, znany z roli Teda Mosby’ego w serii Jak poznałem waszą matkę. Weekend z Showmax zaczyna się już w czwartek!

UCHO PREZESA 3, odcinek 1. „Zęby krokodyla”

Co zobaczymy w nowym sezonie? Czym tym razem zaskoczy nas Prezes? Po zmianach personalnych w rządzie nadszedł czas wyrównywania za nie rachunków. Gdy Antoni szuka sprawiedliwości, Prezes z Mariuszem szukają dla niego zajęcia, żeby z walecznego sprzymierzeńca nie stał się wrogiem. Bo prawdziwy wróg czyha tuż za rogiem. A właściwie w Brukseli… Jednym słowem – Idziemy na wojnę za całym światem!

W trzecim sezonie pojawią się nowe postaci, w które wcielą się m.in. Cezary Pazura, Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magdalena Schejbal.

Premiera Ucha Prezesa 3 w Showmax – 15 marca
Premiera w Telewizji WP – 18 marca, godz. 20.00
Premiera na kanale YouTube – 22 marca


PODNIEŚ GŁOS (org. Rise)

PODNIEŚ GŁOS - premieraPodnieś głos to serial zainspirowany opartą na prawdziwych wydarzeniach, opisanych w książce  Drama High Michaela Sokolove’a. Bohaterem jest nauczyciel angielskiego, Lou Mazzuchelli (Josh Radnor, gwiazdor serialu Jak poznałem waszą matkę), który dostaje rolę opiekuna licealnego kółka teatralnego. Praca z uczniami zmienia życie zarówno pedagoga, jak i młodzieży. Nastolatkowie, zmagający się z problemami dorastania, dzięki Lou odkrywają pasję i świat, którego wcześniej nie zauważali. Oprócz Randona w serialu występuje między innymi Rosie Perez (Biali nie potrafią skakać) i Marley Shelton (Krzyk 4).

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska cd. 1 (15.03.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska (15.03.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...