Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (04.04.2018)

Facebooktwitter

netflix-Shadowhunters The Mortal Instruments-s3-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy, 3 odcinek 3. sezon serialu:

Shadowhunters / Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016) – serial, sezon 1-3 – 13+ – 6,93/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Gdy zwykła nastolatka Clary Fray odkrywa, że należy do rodu polujących na demony ludzi, w których żyłach płynie anielska krew, jej świat wywraca się do góry nogami.

W rolach głównych: Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Horrory telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Ed Decter

Clary i Jace wciąż skrywają swe mroczne tajemnice, a Nocni Łowcy muszą poradzić sobie z nowym zagrożeniem w postaci potężnego demona budującego armię popleczników.

S3O3 – 3. Przynęta – 43 min
netflix-shadowhunters-S3O3

Alec z pomocą Magnusa przygotowuje rodzinną kolację dla matki. Raphael stara się poradzić sobie z osobistą stratą. Simon próbuje wejść do krainy elfów.

Sezon 1: Gdy Clary Fray kończy 18 lat, dowiaduje się, że jest pół człowiekiem, pół aniołem i zostaje wciągnięta do świata wróżek, czarnoksiężników i mitycznych istot.

Sezon 2: Pomimo bolesnej zdrady Clary wyrusza wraz z Nocnymi Łowcami na wojnę przeciwko nowej armii Valentine’a. Ich starcie ostatecznie zadecyduje o losie Świata Cieni.

Sezon 3: Nocni Łowcy zmagają się ze zmianami w swoich prywatnych życiach, a tymczasem demon Lilith wyrusza na misję wskrzeszenia Jonathana.


Z kilkudniowym opóźnieniem do naszej nieoficjalnej listy premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2018r.  ma dziś swoją premierę w ofercie serial anime:

netflix-Yu-Gi-Oh-s3-bg-1
Yu-Gi-Oh! (2001) – serial, sezon 1-3 – 7+ – 8,28 / 10 – można pobrać – brak polskiej wersji językowej

Gra karciana na zawsze odmienia życie młodego Yugiego Moto i jego przyjaciół, Joey’a, Tristana i Téi, stając się ich nową rzeczywistością.

W rolach głównych: Eric Stuart, Amy Birnbaum, Darren Dunstan
Gatunki: Anime, Seriale i programy, Seriale anime, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki
Twórca: Kazuki Takahashi

Sezon 1: Z pomocą przyjaciół i starożytnego ducha młody Yugi Moto walczy z bogatym Maximillionem Pegasusem w Duel Monsters o duszę swojego pradziadka.

Sezon 2: Yugi i jego przyjaciele, Joey, Tristan i Téa, dołączają do turnieju Kaiby, aby powstrzymać Marika przed użyciem kart Egipskich Bogów do opanowania świata.

Sezon 3: Podczas podróży na kolejny turniej Yugi i jego przyjaciele zostają uwięzieni w wirtualnym świecie przez tajemniczego Noaha i Wielką 5.


Czytaj również:

Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun komedii „The Week Of / Weselny tydzień” (2018) z Adamem Sandlerem i Chrisem Rockiem w rolach głównych

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (03.04.2018)


 

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (04.04.2018)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner