Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun komedii “The Week Of / Weselny tydzień” (2018) z Adamem Sandlerem i Chrisem Rockiem w rolach głównych

Facebooktwitter

netflix-The Week Of-bg-1
Netflix Polska zaprezentował wczoraj również oficjalny zwiastun komedii “The Week Of / Weselny tydzień” (2018) z Adamem Sandlerem i Chrisem Rockiem w rolach głównych, której premiera zaplanowana jest na 27 kwietnia 2018r.

The Week Of / Weselny tydzień (2018) – film – 1g55m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor

Adam Sandler i Chris Rock w komedii opowiadającej o przygotowaniach do wesela dzieci głównych bohaterów. Za kamerą staje Robert Smigel.

W rolach głównych: Adam Sandler, Chris Rock
Gatunki: Komedie
Reżyser: Robert Smigel

Dwóch ojców i dwie różne wizje ślubu swoich dzieci. Zapowiada się nerwowy tydzień przygotowań do wesela. Komedia z Adamem Sandlerem i Chrisem Rockiem w rolach głównych.

Kiedy przed weselem swoich dzieci spotyka się dwóch zupełnie odmiennych ojców (Adam Sandler i Chris Rock), wszystko wywraca się do góry nogami. Tatusiowie starają się pokochać nową rodzinę, ale ich próby ratowania sytuacji kończą się serią prześmiesznych zdarzeń. Zanim państwo młodzi staną na ślubnym kobiercu, wszystkich czeka bardzo długi tydzień przygotowań.


Czytaj również:

Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun filmu „Cargo / Ładunek” (2018) Martinem Freemanem w roli głównej

Premiery w ofercie Netflix Polska (03.04.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner