HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i aktualizacja (26.04.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

Witamy u HartmannówDo oferty HBO GO Polska trafił dzisiaj nowy film oraz kolejny odcinek serialu o przodkach Supermana.

FILMOWA PREMIERA:

Willkommen bei den Hartmanns / Witamy u Hartmannów (2016) – komediodramat – 12+ – polskie napisy i lektor – 111 min. Dostępne do: 31.03.2019

Historia niemieckiej zamożnej rodziny, która decyduje się zaprosić pod swój dach nigeryjskiego emigranta.

Angelika (Senta Berger) i Richard Hartmann (Heiner Lauterbach) jest starzejącą się parą, która mieszka w luksusowej willi na obrzeżach Monachium. Ona jest emerytowaną nauczycielką, a on nadal praktykującym lekarzem. Para ma dwójkę dzieci – córka jest wieczną studentką, a syn nastawionym na karierę prawnikiem pracującym w dużej międzynarodowej korporacji. Kiedy w 2015 roku rzesza uchodźców przybywa nagle do Niemiec, Angelika bez wahania postanawia pomóc. Szybko okazuje się, że nie jest jedyna, a najlepszą formą wsparcia zdaje się być w związku z tym przyjęcie kogoś pod swój dach. Do Hartmannów wprowadza się młody Nigeryjczyk.

Rewelacyjnie zrealizowany komediodramat poruszający aktualny problem dotyczący fali migrantów, która zalała w 2015 roku Stary Kontynent. Obraz autorstwa Simona Verhoeven (Faceci w wielkim mieście) udowadnia, że całe społeczeństwo europejskie, podobnie jak rodzina bohaterów, jest w stanie dostosować się do ewoluującej rzeczywistości. Pokazuje pełen chaosu okres przejściowy, dając jednocześnie nadzieję na lepsze jutro. W głównych rolach występują Senta Berger (Żelazny krzyż), Heiner Lauterbach (Stalingrad), Florian David Fitz (Vincent chce nad morze), Palina Rojinski (Jezus mnie kocha) oraz Elyas M’Barek (Dary Anioła: Miasto kości).

W rolach głównych: Senta Berger, Heiner Lauterbach, Florian David Fitz, Palina Rojinski, Elyas M’Barek. 


NOWY ODCINEK:

Krypton (2018- ) – serial sci-fi, sezon 1 – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 28.03.2021

Kilka dekad przed narodzinami Supermana, jego dziadek, którego dom został wyklęty i zhańbiony, walczy o honor swojej rodziny i uratowanie ukochanego świata przed zagładą.

Krypton. Seg-El (Cameron Cuffe) jest legendarnym dziadkiem Supermana, który musi zmierzyć się z poważnym dylematem – ocalić swoją planetę czy pozwolić na jej upadek z nadzieją na lepszą przyszłość swojego wnuka. Krypton pogrąża się w chaosie, a dom El zostaje zhańbiony. Znajdujący się w patowej sytuacji Seg-El musi walczyć o honor swojej rodziny oraz dobro tych, których kocha. Wystawiony na próbę przez Brainiaca (Blake Ritson) oraz podróżującego w czasie Adama Strange’a (Shaun Sipos), bohater musi spróbować chronić najbliższych i swoją planetę.

Nowy serial, który śledzi losy przodka Supermana, jednego z najbardziej znanych w historii bohaterów komiksów. Akcja produkcji toczy się kilka dekad przed narodzinami Człowieka ze Stali, a jej pomysłodawcami byli laureat nagrody Saturna David S. Goyer (Batman – Początek) oraz Damian Kindler (serial Gwiezdne wrota). W rolę głównego bohatera wciela się Cameron Cuffe (Boska Florence). Obok niego w obsadzie znaleźli się Georgina Campbell (Król Artur: Legenda miecza), Shaun Sipos (Oszukać przeznaczenie 2), Elliot Cowan (Aleksander) oraz Ann Ogbomo (Wonder Woman).

W rolach głównych: Cameron Cuffe, Georgina Campbell, Shaun Sipos, Elliot Cowan, Ann Ogbomo.

S1:O6 – Civil Wars – 41 min.


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i pozostałe aktualizacje (23.04.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (25.04.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...