HBO GO Polska – wczorajsze premiery i aktualizacje (17.05.2018)

Facebooktwitter

Ofertę HBO GO Polska wzbogacono wczoraj o film, nowe odcinki serialu i talk show oraz o sezon animacji Cartoon Network.

FILMOWA PREMIERA:

Zoolander (2001) – komedia – 12+ – polskie napisy i lektor – 85 min. Dostępne do: 30.04.2019

Ben Stiller w roli modela, który dostaje szansę ponownego zaistnienia w show-biznesie dzięki kontrowersyjnemu projektantowi.

Derek Zoolander (Ben Stiller), trzykrotny zdobywca prestiżowego tytułu Modela Roku, zostaje zdetronizowany przez młodszego rywala (Owen Wilson). Zdruzgotany, postanawia opuścić Nowy Jork. Wraca do rodzinnego miasteczka i zatrudnia się w kopalni. Jego górnicza kariera nie trwa jednak długo. Były model dostaje propozycję powrotu do branży. Ma wziąć udział w kampanii promującej kolekcję kontrowersyjnego projektanta Jacobima Mugatu (Will Ferrell). Nie wie jednak, że ten należy do tajnej organizacji, której celem jest obalenie prezydenta Malezji.

Prawdziwa gratka dla wielbicieli kina komediowego. Obraz obfituje w zwariowane perypetie i gagi, wyróżnia się też gwiazdorską obsadą. Zobaczymy w nim m.in. znanego komika Bena Stillera (Jaja w tropikach, Sekretne życie Waltera Mitty), który odpowiada również za reżyserię i scenariusz filmu, zdobywcę nominacji do Oscara Owena Wilsona (Genialny klan, O północy w Paryżu), dwukrotnie nominowanego do Złotego Globu Willa Ferrella (Legenda telewizji, Przypadek Harolda Cricka) oraz piękną Millę Jovovich (Piąty element, cykl Resident Evil).

W rolach głównych: Ben Stiller, Owen Wilson, Will Ferrell, Christine Taylor, Milla Jovovich. 


NOWY ODCINEK:

Krypton (2018- ) – serial sci-fi, sezon 1 – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 28.03.2021

Kilka dekad przed narodzinami Supermana, jego dziadek, którego dom został wyklęty i zhańbiony, walczy o honor swojej rodziny i uratowanie ukochanego świata przed zagładą.

Krypton. Seg-El (Cameron Cuffe) jest legendarnym dziadkiem Supermana, który musi zmierzyć się z poważnym dylematem – ocalić swoją planetę czy pozwolić na jej upadek z nadzieją na lepszą przyszłość swojego wnuka. Krypton pogrąża się w chaosie, a dom El zostaje zhańbiony. Znajdujący się w patowej sytuacji Seg-El musi walczyć o honor swojej rodziny oraz dobro tych, których kocha. Wystawiony na próbę przez Brainiaca (Blake Ritson) oraz podróżującego w czasie Adama Strange’a (Shaun Sipos), bohater musi spróbować chronić najbliższych i swoją planetę.

Nowy serial, który śledzi losy przodka Supermana, jednego z najbardziej znanych w historii bohaterów komiksów. Akcja produkcji toczy się kilka dekad przed narodzinami Człowieka ze Stali, a jej pomysłodawcami byli laureat nagrody Saturna David S. Goyer (Batman – Początek) oraz Damian Kindler (serial Gwiezdne wrota). W rolę głównego bohatera wciela się Cameron Cuffe (Boska Florence). Obok niego w obsadzie znaleźli się Georgina Campbell (Król Artur: Legenda miecza), Shaun Sipos (Oszukać przeznaczenie 2), Elliot Cowan (Aleksander) oraz Ann Ogbomo (Wonder Woman).

W rolach głównych: Cameron Cuffe, Georgina Campbell, Shaun Sipos, Elliot Cowan, Ann Ogbomo.

S1:O9 – Hope – 40 min.


Last Week Tonight with John Oliver / Przegląd tygodnia z Johnem Oliverem (2014- ) – talk-show, sezon 4 – 12+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 18.02.2020

John Oliver w HBO prezentuje swój własny półgodzinny program, w którym podsumowuje wydarzenia ze świata polityki i bieżących kwestii z ostatniego tygodnia.

S5:O11 – 29 min.


KIDS:

Clarence (2014- ) – serial animowany, sezon 1 (18 odcinków) – b.o. – polski dubbing – 11 min.

Pełna pozytywnych emocji, animowana opowieść o perypetiach pewnego, rezolutnego dziewięciolatka.

Clarence Wendell to ciekawy świata dziewięciolatek, który uwielbia dobrą zabawę. Chłopak jest prawdziwym wulkanem dobrej energii. Jego wyobraźnia nie zna granic. Clarence ma też silny charakter, który sprawia, że często zdarza mu się postępować wbrew innym. Jego optymistyczne usposobienie pozwala mu jednak zawsze wyjść cało z opresji. Dzieciak uwielbia swoich najlepszych przyjaciół Jeffa i Sumo, a jego oczkiem w głowie jest ukochana mama Mary.

Oryginalny, animowany serial, który przedstawia świat oczami tytułowego bohatera. Pokazuje piękno dzieciństwa oraz uczy czerpania z życia garściami.


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i aktualizacja (16.05.2018)

Ostre przedmioty – miniserial HBO na podstawie powieści Gillian Flynn z Amy Adams w roli głównej 9 lipca 2018r. w HBO i HBO GO


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner