W najbliższą niedzielę, 20 maja 2018r. w HBO i HBO GO premiera nowego filmu HBO “451° Fahrenheita”

Facebooktwitter


Już tydzień po pokazie w Cannes, widzowie HBO i HBO GO mogą oglądać najnowszy film produkcji HBO 451° Fahrenheita. Premiera filmu z Michaelem B. Jordanem i Michaelem Shannonem w rolach głównych już w najbliższą niedzielę, 20 maja 2018r., na antenie HBO oraz w serwisie HBO GO.

Zaprezentowany tydzień temu na festiwalu w Cannes film HBO 451° Fahrenheita jest adaptacją głośnej powieści Ray’a Brabury’ego o dystopijnej przyszłości, w której ludzie zmanipulowani są przez media, a historia nieustannie pisana jest na nowo. W świecie tym jakikolwiek kontakt z literaturą jest zakazany, czego pilnie strzegą strażacy, zajmujący się paleniem książek. Guy Montag (Michael B. Jordan), młody i sumiennie wypełniający swoje obowiązki strażak, w pewnym momencie zaczyna podważać istniejący porządek rzeczy. Chce porzucić dotychczasowe życie. W tym celu musi podjąć walkę ze swoim mentorem – kapitanem straży pożarnej Beattym (Michael Shannon).

W produkcji występują: Michael B. Jordan (serial HBO Prawo ulicy, Czarna pantera), dwukrotnie nominowany do Oscara Michael Shannon (Kształt wody, serial HBO Zakazane imperium) oraz Sofia Boutella (Mumia, Kingsman: Tajne służby) w roli Klarysy, informatorki uwikłanej w spór między dwoma strażakami.

Film 451° Fahrenheita został wyprodukowany przez HBO Films we współpracy z Noruz Films, Brace Cove i Outlier Society. Za scenariusz odpowiadają Amir Naderi oraz wyróżniony Nagrodą Międzynarodowej Federacji Krytyki Filmowej (FIPRESCI) Ramin Bahrani (Bez względu na cenę), który także wyreżyserował ten obraz.

Premiera filmu HBO 451° Fahrenheita odbędzie się w HBO GO w równolegle z amerykańską premierą – w niedzielę, 20 maja 2018r. o godz. 2:00 nad ranem. Premierowa emisja na antenie HBO zaplanowana została na wieczór tego samego dnia, w niedzielę, 20 maja o godz. 20:10.

 


Czytaj również:

HBO GO Polska – wczorajsze premiery i aktualizacje (17.05.2018)

Kobiety mafii – najlepszy serial Vegi trafi do oferty Showmax – zwiastun, zdjęcia i data premiery


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner