Serial „The Big Bang Theory / Teoria wielkiego podrywu” (2007- ) wkrótce w HBO GO Polska

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

Jak się okazuje, nie dość, że HBO Polska umożliwi swoim widzom poznanie losów małego Sheldona, to w ofercie pojawi się także kultowy serial o naukowcach-geekach, od którego – zgodnie z oryginalnym tytułem – wszystko się zaczęło.

Niedawno informowaliśmy, iż HBO Polska, jako pierwszy nadawca umożliwi polskim widzom obejrzenie serialu „Young Sheldon / Młody Sheldon” (2017- ). Jednak to nie koniec dobrych wiadomości dla fanów amerykańskich sitcomów. Jeśli komuś brakowało do tej pory jednego z najpopularniejszych seriali komediowych w rodzimych serwisach VoD, to z początkiem lipca powinien być bardziej usatysfakcjonowany.

Młody Sheldon – prequel kultowego serialu „Teoria wielkiego podrywu” od 1 czerwca 2018r. w HBO GO i od 15 lipca na antenie HBO3 – oficjalne potwierdzenie

W dniu dzisiejszym podano do wiadomości, że HBO Polska nabyło prawa również do pierwowzoru spin-offu czerwcowej nowości. Miesiąc po publikacji prequela (1 czerwca), w serwisie HBO GO, zostaną udostępnione dwa pierwsze sezony „The Big Bang Theory / Teoria wielkiego podrywu” (2007- ). Kolejne (również podwójne) paczki odcinków będą trafiały do biblioteki platformy streamingowej w miesięcznych odstępach.


Czytaj również:

W najbliższą niedzielę, 20 maja 2018r. w HBO i HBO GO premiera nowego filmu HBO „451° Fahrenheita”

Planowane premiery w ofercie Netflix Polska na czerwiec 2018 – lista nieoficjalna


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...