HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i aktualizacje (18.05.2018)

Facebooktwitter

Oferta HBO GO Polska została dzisiaj poszerzona o film, odcinki serialu fantasy i magazynu kinematograficznego oraz sezon serialu animowanego.

FILMOWA PREMIERA:

Tiger Girl (2017) – dramat – 18+ – polskie napisy i lektor – 87 min. Dostępne do: 30.04.2019

Niewiedząca co zrobić ze swoim życiem dziewczyna spotyka na swojej drodze rezolutną i zbuntowaną koleżankę, która całkowicie zmienia jej podejście do rzeczywistości.

Młoda i nieśmiała Margarete (Maria-Victoria Dragus) ze wszystkich sił pragnie pracować w policji. Mimo dużego poświęcenia i wielu prób, nie udaje jej się jednak spełnić tego marzenia. W końcu decyduje się zrobić kurs na pracownika ochrony. Pewnego wieczoru dziewczyna zostaje niespodziewanie zaatakowana przez byłego współpracownika. Z trudnej sytuacji pomaga jej wyjść Tiger – zbuntowana dziewczyna, która pracuje jako taksówkarz (Ella Rumpf). Margarete jest pod ogromnym wrażeniem nowej znajomej…

Popisowo zrealizowany dramat w reżyserii niemieckiego twórcy Jakoba Lassa (Love Steaks). Odważne, zmontowane w stylu teledysku kino szokuje i wciąga. Obraz pokazuje dziewczyńską przyjaźń i ogromną siłę z niej płynącą. Widzowie obserwują przemianę głównej bohaterki, w którą wciela się młodziutka Maria-Victoria Dragus (Biała wstążka). W roli jej silnej i bezkompromisowej życiowej nauczycielki popisowo odnajduje się Ella Rumpf (Alpejski bunt). Uwagę w filmie przykuwa budująca nastrój buntu muzyka.

W rolach głównych: Ella Rumpf, Maria-Victoria Dragus, Enno Trebs, Orce Feldschau, Benjamin Lutzke. 


NOWE ODCINKI:

Siren / Syrena (2018- ) – serial obyczajowy/fantasy, sezon 1 – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 29.03.2021

W nadmorskim miasteczku pojawia się nowa dziewczyna. Jej przyjazd wzbudza silne emocje wśród członków lokalnej społeczności.

Bristol Cove jest nadmorskim miasteczkiem, które według legendy niegdyś było domem dla syren. Ben (Alex Roe) jest bystrym biologiem morskim, który zakochuje się w Ryn (Eline Powell). Pełna mrocznych tajemnic młoda kobieta przybyła niedawno do Bristol Cove i stara się tam jakoś ułożyć sobie życie. Maddie (Fola Evans-Akingbola), współpracowniczka Bena, jest jednak bardzo podejrzliwa w stosunku do Ryn. Co z tego wyniknie?

Dziesięcioodcinkowy serial obyczajowy z elementami fantasy w reżyserii Jay’a Karasa (serial Brooklyn 9-9). Pełna tajemnic produkcja przywołuje legendę o syrenach. W głównych rolach występują Alex Roe (Piąta fala), Eline Powell (serial HBO Gra o tron), Fola Evans-Akingbola (An American Exorcism), Ian Verdun (serial Chirurdzy) oraz Rena Owen (Weronika postanawia umrzeć).

W rolach głównych: Alex Roe, Eline Powell, Fola Evans-Akingbola, Ian Verdun, Rena Owen.

S2:O9 – Street Fight – 40 min.


Films & Stars / Filmy i gwiazdy (2008- ) – magazyn, sezon 9 – b.o. – polski lektor. Dostępne do: 31.10.2018

Najnowsze filmy, największe gwiazdy i możliwość sprawdzenia co będzie się działo w nadchodzącym czasie. Najgorętsze wydarzenia wielkiego ekranu każdego tygodnia.

Każdego tygodnia podglądamy najnowsze wydarzenia filmowe, prezentujemy wywiady z gwiazdami oraz zdjęcia z planów filmowych. Gale i czerwone dywany z całego świata i spojrzenie na największe gwiazdy Hollywood w półgodzinnym magazynie filmowym.

S10:O20 – 25 min.


KIDS:

LEGO Nexo Knights (2015- ) – serial animowany, sezon 2 (10 odcinków) – b.o. – polski dubbing – 22 min.

Drugi sezon opowieści o dzielnych wojownikach, którzy muszą zmierzyć się z groźnym przeciwnikiem.

Jestro, Księga i ich potwory nadal są na wolności i sieją spustoszenie w całym królestwie, systematycznie rosnąc w siłę. Żadne miejsce nie jest bezpieczne. Rycerze NEXO muszą zrobić wszystko, żeby im się przeciwstawić. Mimo że są coraz bardziej skuteczni i zaprawieni w bojach, niełatwo im będzie pokonać groźnego wroga. Muszą być silniejsi i sprytniejsi niż kiedykolwiek.

Kontynuacja serialu przygodowego dla najmłodszych, który zabiera widzów do pełnego niespodzianek i emocji świata ludzików Lego.


Czytaj również:

HBO GO Polska – wczorajsze premiery i aktualizacje (17.05.2018)

Planowane premiery w ofercie Netflix Polska na czerwiec 2018 – lista nieoficjalna


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner