HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i aktualizacje (14.06.2017)

Facebooktwitter

Casual

W serwisie HBO GO Polska dodano dzisiaj film oraz po jednym nowym odcinku serialu i talk-show.

Lord of the Flies / Władca much (1963) – obyczajowy – 15+ – polskie napisy i lektor – 87 min. Dostępne do: 31.05.2018

Nad bezludną tropikalną wyspą dochodzi do katastrofy lotniczej. Wypadek udaje się przeżyć grupie uczniów brytyjskich szkół podstawowych. Chłopcy starają się przetrwać w trudnych warunkach. Ich liderem zostaje Ralph (Balthazar Getty), który przykłada ogromną wagę do dyscypliny i zasad. Antagonista Ralpha, ambitny Jack (Chris Furrh), za wszelką cenę stara się odebrać mu przywództwo. Grupa niespodziewanie dzieli się na dwie frakcje. Sytuacja staje się coraz bardziej napięta, a tragedia wisi w powietrzu.

Adaptacja słynnej powieści nagrodzonego Noblem Williama Goldinga w reżyserii jednego z najważniejszych współczesnych brytyjskich twórców teatralnych, Petera Brooka. W rolach głównych występują nieprofesjonalni młodzi aktorzy. Część scen powstała metodą improwizacji. Produkcja była prezentowana na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie ubiegała się o Złotą Palmę.


Casual / Bez zobowiązań (2015- ) – serial komediowy, sezon 3 – 12+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 23.05.2020

Valerie (Michaela Watkins) ma za sobą trudny rozwód. Jest zdruzgotana. Zupełnie nie wie, co zrobić ze swoim życiem. Razem z szesnastoletnią córką Laurą (Tara Lynne Barr) wprowadza się do domu swojego brata Aleksa (Tommy Dewey). Jest on niepoprawnym kawalerem, który ponad stabilizację ceni sobie niezobowiązujące związki. Za jego namową Valerie zaczyna na nowo umawiać się z mężczyznami. Początki nie są łatwe. Brat i siostra, wspierając się nawzajem, wymieniają się radami dotyczącymi trudnej sztuki randkowania. Pomysłodawcami nominowanego do Złotego Globu serialu są Zander Lehmann i czterokrotnie nominowany do Oscara Jason Reitman (Juno, W chmurach).

W rolach głównych: Michaela Watkins, Tommy Dewey, Tara Lynne Barr.

S3:O5 – Look at Me – 30 min.


Last Week Tonight with John Oliver / Przegląd tygodnia z Johnem Oliverem (2014- ) – talk-show, sezon 4 – 12+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 12.02.2019

John Oliver w HBO prezentuje swój własny półgodzinny program, w którym podsumowuje wydarzenia ze świata polityki i bieżących kwestii z ostatniego tygodnia.

S4:O15 – 29 min.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner