HBO GO Polska – wczorajsze i dzisiejsze premiery oraz aktualizacje (29.09.2017)

Facebooktwitter

Piraci1

Wczoraj w nocy w serwisie HBO GO Polska pojawił się nowy film oraz kolejny odcinek talk-show. Dzisiaj natomiast dodano pierwszą część przygód kapitana Jacka Sparrowa, a także nowy materiał z planów filmowych Hollywood.

PREMIERY FILMOWE:

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl / Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003) – przygodowy – 12+ – polskie napisy i lektor – 137 min. Dostępne do: 30.11.2017

Zrealizowana z wielkim rozmachem awanturnicza opowieść o piratach, miłości, odwadze i przeznaczeniu. Rzecz dzieje się w XVIII wieku na Karaibach. W Port Royal odbywa się uroczystość nominowania kapitana Norringtona na komodora. W tym wielkim dla siebie dniu Norrington pragnie do swoich sukcesów zawodowych dołączyć także osobisty: zdobyć rękę pięknej córki gubernatora, Elizabeth Swann (Keira Knightley).

W rolach głównych: Johnny Depp, Keira Knightley, Orlando Bloom, Geoffrey Rush.


Polednice / Południca (2016) – horror – 15+ – polskie napisy i lektor – 85 min. Dostępne do: 02.10.2099

Eliška (Anna Geislerová) marzy o tym, żeby zacząć wszystko od nowa. Razem ze swoją ośmioletnią córką Anetką (Karolína Lipowská) wraca do rodzinnej wioski swojego męża. Dziewczynka szybko sobie uświadamia, że matka skrywa przed nią prawdę na temat ojca. Burzy to bardzo relacje między kobietami. Wydarzenia zbiegają się w czasie z pojawieniem się w okolicy pewnej mitycznej istoty…

Zainspirowany balladą autorstwa czeskiego pisarza i etnografa Karela Jaromíra Erbena film grozy mówi o znanym z opowieści ludowych demonie, który pojawia się na polach w samo południe.

W rolach głównych: Anna Geislerová, Karolína Lipowská, Marie Ludvíková, Daniela Kolářová.


NOWE ODCINKI:

Last Week Tonight with John Oliver / Przegląd tygodnia z Johnem Oliverem (2014- ) – talk-show, sezon 4 – 12+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 12.02.2019

John Oliver w HBO prezentuje swój własny półgodzinny program, w którym podsumowuje wydarzenia ze świata polityki i bieżących kwestii z ostatniego tygodnia.

S4:O24 – 29 min.


Films & Stars / Filmy i gwiazdy (2008- ) – magazyn, sezon 9 – b.o. – polski lektor. Dostępne do: 28.02.2018

Każdego tygodnia podglądamy najnowsze wydarzenia filmowe, prezentujemy wywiady z gwiazdami oraz zdjęcia z planów filmowych. Gale i czerwone dywany z całego świata i spojrzenie na największe gwiazdy Hollywood w półgodzinnym magazynie filmowym.

S9:O39 – 25 min.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner