HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacja (16.06.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

Auta

HBO GO Polska dodał dziś do swojej oferty cztery filmy oraz nowy odcinek magazynu kinematograficznego. 

Pecore in erba / Owczy pęd (2015) – komediowy – 12+ – polskie napisy i lektor – 89 min. Dostępne do: 31.05.2018

Znany z antysemickich poglądów Leonardo Zuliani (Davide Giordano) to młody aktywista, twórca komiksów, pisarz oraz projektant mody w jednej osobie. W lipcu 2006 roku znika on w niewyjaśnionych okolicznościach. Cała społeczność rzymskiej dzielnicy Trastevere jest w szoku. Ludzie zaczynają gromadzić się pod jego domem. Matka chłopaka (Anna Feruzzo) jest zrozpaczona. Informacja o jego zniknięciu szybko się rozprzestrzenia. Mówi się o nim na każdym kanale telewizyjnym. Co z tego wyniknie?

Wyróżniona dwiema nagrodami na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, satyra na włoskie społeczeństwo nawiązuje do tematu antysemityzmu. Film zebrał pozytywne recenzje i był nominowany do nagrody Davida di Donatello w kategorii „najlepszy nowy reżyser”.

W rolach głównych: Davide Giordano, Anna Ferruzzo, Bianca Nappi, Omero Antonutti, Vinicio Marchioni.


Detour / Objazd (2016) – thriller – 18+ – brak polskiej wersji językowej – 92 min. Dostępne do: 31.05.2018

Student prawa, Harper (Tye Sheridan), podejrzewa, że jego ojczym (Stephen Moyer) odpowiada za wypadek samochodowy, w wyniku którego matka chłopaka zapadła w śpiączkę. Pewnego dnia młody człowiek zapija smutki w barze w Los Angeles. Po kilku drinkach wdaje się w rozmowę z niejakim Johnnym Rayem (Emory Cohen), który od słowa do słowa oferuje mu „zajęcie się”, za dwadzieścia tysięcy dolarów, znienawidzonym ojczymem. Napędzany złością i alkoholem Harper godzi się na wszystko. Następnego dnia budzi się z okropnym bólem głowy, niewiele pamiętając z tego, co wydarzyło się poprzedniej nocy. Niespodziewanie jednak Johnny Ray stuka do jego drzwi.

W rolach głównych: Tye Sheridan, Emory Cohen, Bel Powley, Stephen Moyer, Jared Abrahamson.


Cars / Auta (2006) – animowany – b.o. – polskie napisy i dubbing – 111 min. Dostępne do: 15.12.2017


Cars 2 / Auta 2 (2011) – animowany – b.o. – polskie napisy i dubbing – 102 min. Dostępne do: 15.12.2017


Films & Stars / Filmy i gwiazdy (2008- ) – magazyn, sezon 9 – b.o. – brak polskiej wersji językowej. Dostępne do: 22.06.2017

Każdego tygodnia podglądamy najnowsze wydarzenia filmowe, prezentujemy wywiady z gwiazdami oraz zdjęcia z planów filmowych. Gale i czerwone dywany z całego świata i spojrzenie na największe gwiazdy Hollywood w półgodzinnym magazynie filmowym.

S9:O24 – 25 min.

W najnowszym odcinku materiał z premiery filmu „Gifted / Obdarowani” (2017) oraz reportaże o produkcji „The Fate of the Furious / Szybcy i wściekli 8” (2017) i „Going in Style / W starym, dobrym stylu” (2017).

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...