Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (16.06.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

netflix-Terrace-House-Aloha-State-bg1-1Oferta Netflix Polska została dziś uzupełniona o nowy, 3 sezon serialu „Terrace House: Aloha State” (2016).

Terrace House: Aloha State (2016) – serial, sezon 1-3 – można pobrać – 8,72/10 – polskie napisy
Na pięknej wyspie Oahu zjawia się sześć obcych sobie osób, które w ramach nowego reality show połączy teraz wspólny dom, liczne konflikty i zupełny brak scenariusza.

W rolach głównych: You, Reina Triendl, Ryota Yamasato

Sezon 1: Kamera śledzi losy sześciu obcych sobie osób, w tym modelki, stolarza i muzyka, mieszkających we wspólnym domu na pięknej hawajskiej wyspie.

Sezon 2: Troje mieszkańców postanawia poszukać miłości gdzie indziej. Na ich miejsce do domu przybywają: zapalona plażowiczka, 29-letni aktor oraz zawodowy surfer.

Sezon 3: Mieszkańcy Terrace House nie zawsze żyją w zgodzie, jednak wciąż są przekonani, że mieszkają w raju. Czy można im się dziwić?


W tym programie z gatunku reality show sześcioro nieznajomych wprowadza się do domu na Hawajach. Czekają ich tam przyjaźnie, konflikty i romanse.


Netflix Polska uzupełnił swoją ofertę o nowy, 10 odcinek 3. sezonu serialu „iZombie” (2015).

netflix-izombie-bg-1iZombie (2015) – serial, sezon 1-3 – 16+ – 8,11/10 – polskie napisy i lektor
Studentka medycyny przemieniona w zombie próbuje pozostać człowiekiem, jedząc mózgi w kostnicy. Wkrótce odkrywa swój talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych.

W rolach głównych: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli

Sezon 1: Młoda studentka medycyny wiedzie szczęśliwe życie do czasu, gdy zamienia się w zombie. Zaczyna pracę w kostnicy i odkrywa w sobie talent detektywistyczny.

Sezon 2: Liv pomaga przy sprawie kilku zabójstw, w tym morderstwa striptizerki. Major zmaga się z własną przemianą. W życiu Liv ponownie pojawia się Peyton.

Sezon 3: W trzecim sezonie Liv próbuje poradzić sobie z Vivian Stoll, prezes Fillmore-Graves Enterprises, oraz uchronić Seattle przed zmienieniem się w światową stolicę zombie.

S3:O10 – Powrót umarlaka – 42m
netflix-izombie-S3O10
Liv, nawiedzana przez wizje zmarłego ekschłopaka, pomaga Peyton w zagmatwanej sprawie morderstwa i samobójstwa. Ravi planuje ratunek Dona E. z rąk łowców zombie.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...