Showmax prezentuje serial „Blood Drive” (2017) – informacja prasowa i nowe zdjęcia

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

Blood_Drive_Showmax-1Samochody jeżdżące na krew zamiast benzyny. Czy potrzebny jest dalszy opis?

Blood Drive to serial, w którym jest tyle rzeźni, na ile pozwala internet. Opowiada o niedalekiej, dystopijnej przyszłości, w której były glina zmuszony jest wziąć udział w zabójczym wyścigu samochodów. Razem z brutalną awanturnicą walczą ze zwyrodnialcami w śmiertelnym wyścigu. Zamiast benzyny, samochody zasilane są… ludzką krwią. Kto dojedzie na metę ostatni – musi zginąć. W serialu zobaczymy m.in. faszyzujące nimfomanki, kanibali, amazonki, dominy, potwory i wielu innych niezwykłych „bohaterów”, żywcem wyjętych z filmów w stylu grindhouse. Dla wszystkich fanów Tarantino i Rodrigueza, a także klasyków kina kategorii B. To nie wszystko – lektorem całego serialu jest Tomasz Knapik.

Premiera na wyłączność w Showmax miała miejsce 15 czerwca, serial liczy 13 odcinków, które będą pojawiać się co tydzień, równo z premierą w USA.

Blood Drive (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy i lektor
Wybierz się na szalony rajd w furach napędzanych krwią. Lubisz zapach apokalipsy o poranku? Kręcą Cię faszyzujące nimfomanki? Żaden problem. Nakarm swój silnik i ruszaj na łowy!

Reżyser: David Straiton
Obsada: Alan Ritchson, Christina Ochoa, Thomas Dominique

Poniżej prezentujemy zdjęcia obsady serialu.

NUP_175783_1752-1NUP_175783_1365-1NUP_175783_0927-1 NUP_175783_0444-1

NUP_178314_0003-1
NUP_178314_0001JPG-1

O Showmax
Showmax to serwis, gdzie można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Źródło: Materiały prasowe Showmax.com

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Showmax prezentuje serial „Blood Drive” (2017) – informacja prasowa i nowe zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...