HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i aktualizacja (16.05.2018)

Facebooktwitter

Do oferty HBO GO Polska został dzisiaj dodany film oraz nowy odcinek magazynu piłkarskiego.

FILMOWA PREMIERA:

Alive / Alive, dramat w Andach (1993) – dramat przygodowy – 15+ – polskie napisy i lektor – 121 min. Dostępne do: 30.04.2019

W Andach rozbija się samolot z urugwajską drużyną rugby. Rozbitkowie rozpoczynają desperacką walkę o przetrwanie. Historia oparta na faktach.

W piątek 13 października 1972 roku w Andach rozbija się samolot, którym podróżuje urugwajska drużyna rugby. Większość osób przeżywa wypadek i decyduje się czekać na pomoc. Po ośmiu dniach dociera do nich jednak przez radio wiadomość, że poszukiwania zostały zawieszone. Wkrótce kończą się im żywność oraz woda. Walczący o przetrwanie rozbitkowie zaczynają robić rzeczy, które nigdy wcześniej nie przyszłyby im do głowy. W końcu trójka desperatów decyduje się iść w góry i tam szukać pomocy.

Oparta na faktach, pełna dramatyzmu opowieść o przetrwaniu. Historia urugwajskiej drużyny rugby i dramatu jaki jej członkowie przeżyli w Andach nie schodziła przez długie tygodnie z pierwszych stron gazet. Pięciokrotnie nominowany do Oscara reżyser Frank Marshall (Ciekawy przypadek Benjamina Buttona) postanowił przypomnieć tamte wydarzenia i pokazać ludzi w sytuacji granicznej. W role głównych bohaterów wcielają się m.in. czterokrotnie nominowany do Nagrody Akademii Ethan Hawke (Boyhood), Vincent Spano (Armia Boga: Proroctwo) oraz Josh Hamilton (Manchester by the Sea).

W rolach głównych: Ethan Hawke, Vincent Spano, Josh Hamilton, Bruce Ramsay, John Newton. 


NOWY ODCINEK:

Destino: Rusia / Kierunek Mundial – Rosja 2018 (2018) – serial dokumentalny, sezon 1 – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 06.10.2018

Dziesięcioodcinkowy serial dokumentalny prezentujący najbardziej intymne i osobiste historie gwiazd tegorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej.

Produkcja będąca pierwszym wspólnym projektem HBO Europe oraz HBO Latin America pokazuje z bliska pasję, przyjaźń oraz wyniki największych gwiazd futbolu. Serial celebruje piłkę nożną oraz wszystkiego drużyny, które latem 2018 roku stoczą walkę o mistrzostwo świata. Obraz pozwala widzom odbyć podróż po 12 krajach, w których futbol budzi wielkie emocje. Pokazuje sylwetki największych gwiazd i ich drogę na szczyt.

Reżyserem pełnej pasji produkcji jest Eulogio Romero (Destino Brasil 2014). Producentami wykonawczymi są Luis F. Peraza, Roberto Ríos, Paul Drago oraz Gabriela Remirez ze strony HBO Latin America oraz Hanka Kastelicova i Miguel Salvat z HBO Europe, a producentem – Eulogio Romero (Koncept).

S1:O6 – 26 min.


Czytaj również:

Spin-off/prequel „The Big Bang Theory / Teoria wielkiego podrywu” (2007- ) wkrótce w HBO Polska?

Netflix Polska: Oficjalny zwiastun [HD] filmu „Set It Up / Swatamy swoich szefów” (2018), data premiery

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner