Spin-off/prequel “The Big Bang Theory / Teoria wielkiego podrywu” (2007- ) wkrótce w HBO Polska?

Facebooktwitter

Do oferty HBO Polska, a co za tym idzie prawdopodobnie i rodzimego HBO GO, powinien niedługo trafić serial skupiający uwagę na dzieciństwie jednego z bohaterów kultowej produkcji CBS.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że debiut serialu planowany jest w serwisie HBO GO Polska przy okazji Dnia Dziecka. Jako że znamy już ramówkę kanałów z rodziny nadawcy premium na tę datę, a wspomniany tytuł w niej nie widnieje, możemy zakładać, że ewentualna telewizyjna emisja nastąpi później niż drogą internetową, a na pewno nie w pierwszej połowie czerwca.

Pierwszy sezon serialu liczy 22 odcinki, a przed pięcioma dniami w amerykańskiej stacji pokazany został ostatni z nich, tak więc jeżeli w naszym kraju całość zostanie udostępniona symultanicznie, to będziemy mogli mówić o niewielkim czasowym poślizgu. Za reżyserię pilota odpowiada znany między innymi z Iron Mana 1 i 2 Jon Favreau. Poniżej dodatkowe dane dotyczące tytułu. 


Young Sheldon / Młody Sheldon (2017- ) – serial komediowy, sezon 1 (22 odcinki) – 20 min. Dostępny – prawdopodobnie – od 01.06.2018 do 31.05.2021

Będący prequelem Teorii wielkiego podrywu serial, pokazujący losy 9-letniego Sheldona Coopera, uczęszczającego do liceum i próbującego dopasować się do otaczającego go świata, podczas gdy jego rodzina i przyjaciele starają się radzić sobie z jego wyjątkowym umysłem.

W rolach głównych: Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord.


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacje (14.05.2018)

Tytuły wytwórni Warner Bros. powracają do HBO Polska

Premiera filmu wytwórni Disneya „Beauty and the Beast / Piękna i Bestia” (2017) w ofercie Netflix Polska


 

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Spin-off/prequel “The Big Bang Theory / Teoria wielkiego podrywu” (2007- ) wkrótce w HBO Polska?

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner