HBO GO Polska: Premiery filmowe – 2 stycznia 2020

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na styczeń 2020r. swoją premierę w ofercie mają dziś 2 nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Duma, uprzedzenie i jemioła / PRIDE, PREJUDICE AND MISTLETOE (2018) | film romantyczny | 83m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.4/10

Dla Darcy (Lacey Chabert) priorytetem zawsze była niezależność. Dziewczyna wolała założyć własną firmę, zamiast pracować z ojcem. Kiedy wraca na Boże Narodzenie w rodzinne strony, nawiązuje kontakt ze starym rywalem i zarazem właścicielem restauracji Luke’iem (Brendan Penny). Para zmuszona jest razem pracować, organizując imprezę charytatywną. Czas spędzony z rodziną sprawia, że Darcy zaczyna kwestionować swoje wybory życiowe. W końcu postanawia naprawić swoją relację z ojcem. Może nawet pozwoli sobie na miłość…Zrealizowana na potrzeby telewizji ciepła komedia romantyczna, która roztopi nawet najtwardsze serce. Aktorzy Lacey Chabert (Wredne dziewczyny), Brendan Penny (Kocham Cię, Beth Cooper), Sherry Miller (Johnny Mnemonic), Art Hindle (Inwazja łowców ciał) oraz Anna Hardwick (Cosmopolis) doskonale odnajdują się w swoich rolach. Za reżyserię tej świątecznej opowieści odpowiedzialny był Don McBrearty (Zaklinacze koni). Scenariusz produkcji został zainspirowany książką Melissy de la Cruz.

Reżyseria: Don Mcbrearty
Obsada: Lacey Chabert, Brendan Penny, Sherry Miller, Art Hindle, Anna Hardwick
Kraj: USAI młodzi pozostaną
/ THEY SHALL NOT GROW OLD (2018) | film dokumentalny, wojenny | 95m | 15+ | polskie napisy
IMDb: 8.3/10

Nagrodzony Oscarem filmowiec Peter Jackson po miesiącach spędzonych w archiwach BBC i Imperial War Museums prezentuje swoje nowe dzieło w oryginalny sposób opowiadające o I wojnie światowej. Wykorzystując nowoczesne technologie, Jackson ożywia ludzi, którzy najlepiej potrafią opowiedzieć historię tego konfliktu zbrojnego: mężczyzn, którzy brali w nim udział. Ożywia codzienne doświadczenia żołnierzy i bada rzeczywistość wojny na pierwszej linii frontu: ich stosunek do konfliktu, sposób, w jaki jadali, spali i nawiązywali przyjaźnie.Zdobywca trzech Nagród Akademii Peter Jackson (cykl Władca pierścieni) powraca z widowiskowym dokumentalnym projektem. Zafascynowany historią I wojny światowej reżyser opowiada jej dzieje w bardzo oryginalny i chwytający za serce sposób.

Reżyseria: Peter Jackson
Kraj: GB


Polecamy również

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 1 stycznia 2020

Premiery filmowe i aktualizacje w ofercie HBO GO Polska – 1 stycznia 2020

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner