💕Lutowe premiery na Netflix Polska – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali 💕

Facebooktwitter

Netflix luty 2021

Otrzymaliśmy dziś z Netflix Polska informacje dotyczące premier w ofercie na miesiąc luty 2021. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą.

W lutym Netflix przygotował wiele filmowych i serialowych nowości, nie zapominając o nadchodzących Walentynkach! Zadebiutuje długo oczekiwany film Malcolm i Marie w reżyserii Sama Levinsona (w rolach głównych Zendaya i John David Washington), a święto zakochanych umili pierwsza polska komedia romantyczna od Netflix, czyli Miłość do kwadratu (w rolach głównych Adrianna Chlebicka i Mateusz Banasiuk).

Netflix

Pojawi się także ostatnia część serii o miłosnych przygodach nastoletniej Lary Jean – Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze. Nie zabraknie propozycji dla fanów sci-fi – Plemiona Europy, czyli nowy serial od twórców Dark przedstawiający obraz naszego kontynentu po globalnej katastrofie.

Netflix

W lutym w serwisie zagoszczą również docenione przez krytyków filmy, takie jak Obywatel Jones w reżyserii Agnieszki Holland oraz Sufrażystka (w rolach głównych Carey Mulligan, Helena Bonham Carter i Meryl Streep).

Netflix

Z kolei najnowszy odcinek Netflix Studio to rozmowy o filmoterapii, emocjonalnym lustrze w filmach i serialach, a także o tym, do jakiego bohatera nie chcielibyśmy trafić na kozetkę.

Porozmawiajmy o emocjach | Netflix Studio

Jak się czujesz? To pytanie, które w filmoterapii powinniśmy zadać sobie po seansie. O tym co to za metoda, o emocjonalnym lustrze w filmach i serialach i o tym, do jakiego bohatera nie chcielibyście trafić na kozetkę opowiedzą Martyna Harland – psycholożka, autorka Filmoterapia.pl oraz Andrzej Tucholski – psycholog biznesu, twórca internetowy, scenarzysta. Prowadząca: Katarzyna Borowiecka

Nowości na Netflix | Luty 2021


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner