Netflix: Altered Carbon — sezon 2 | Teaser

Facebooktwitter


Netflix
udostępnił dziś zapowiedź drugiego sezonu serialu Altered Carbon.

Anthony Mackie jako Takeshi Kovacs w 2. sezonie serialu „Altered Carbon” — już 27 lutego, tylko na Netflix.

O serialu Altered Carbon

Altered Carbon, na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat. Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia.


Altered Carbon (2018) | serial, sezon 1 | UHD, 4K, HDR Dolby Vision,  Dolby Atmos | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Po 250 latach zamrożenia więzień dostaje nowe ciało i szansę odzyskania wolności — w tym celu musi rozwiązać sprawę zagadkowego morderstwa.

Ten serial oparty na powieści cyberpunkowej Richarda K. Morgana dostał nominację do Emmy za najlepsze efekty specjalne.Sezon 1.: 10 odcinków – Daleka przyszłość, gdzie świadomość można przenosić z ciała do ciała. Pewien buntownik zostaje przywrócony do życia, aby rozwiązać skomplikowaną sprawę morderstwa.

 

W rolach głównych: Joel Kinnaman, James Purefoy, Martha Higareda
Twórcy: Laeta Kalogridis

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale science fiction, Seriale oparte na literaturze, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Cyberpunk
Kategorie: Zagmatwany, Brutalny, Mroczny


Polecamy również

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 3-4 lutego 2020

Netflix: To nie jest OK – zapowiedź i nowe zdjęcia z planu nowego serialu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner