Netflix zamawia nowy oryginalny serial komediowy „Country Comfort”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.7]


Netflix zamówił 10 odcinków Country Comfort, nowego oryginalnego serialu komediowego kręconego wieloma kamerami, którego twórczynią jest Caryn Lucas („Pomoc domowa”, „Miss Agent”).

W serialu występują Katharine McPhee (sztuka na Broadwayu „Waitress”, „Króliczek”) jako Bailey i Eddie Cibrian („Take Two”, „Rosewood”) jako Beau. W pozostałych rolach: Ricardo Hurtado („Ratownicy z Malibu”), Jamie Martin Mann, Pyper Braun, Shiloh Verrico („Here today”, „Crown Vic”) i Griffin McIntyre.

Twórczyni/showrunnerka/producentka wykonawcza: Caryn Lucas  („Pomoc domowa”, „Miss Agent”)

Reżyseria: Kelly Park („Zjazd rodzinny”, „Alexa & Katie”)

O serialu Country Comfort

Gdy jej kariera i życie osobiste zbaczają z toru, młoda i ambitna piosenkarka country, Bailey (w tej roli Katharine McPhee), przyjmuje pracę jako opiekunka piątki dzieci szorstkiego kowboja o imieniu Beau (Eddie Cibrian). Dzięki swojej zawziętości i południowemu urokowi świeżo upieczona niańka idealnie wpasowuje się w dynamikę tej rodziny i staje się dla nich matką, której im brakowało. Ku swojemu zdziwieniu Bailey znajduje w tej utalentowanej muzycznie rodzinie zespół, którego jej brakowało i który wspólnymi siłami chce ją pokierować z powrotem na drogę do sławy.


Polecamy również

Netflix: Altered Carbon — sezon 2 | Teaser

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 3-4 lutego 2020

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...