Netflix zamawia nowy oryginalny serial komediowy „Country Comfort”

Facebooktwitter


Netflix zamówił 10 odcinków Country Comfort, nowego oryginalnego serialu komediowego kręconego wieloma kamerami, którego twórczynią jest Caryn Lucas („Pomoc domowa”, „Miss Agent”).

W serialu występują Katharine McPhee (sztuka na Broadwayu „Waitress”, „Króliczek”) jako Bailey i Eddie Cibrian („Take Two”, „Rosewood”) jako Beau. W pozostałych rolach: Ricardo Hurtado („Ratownicy z Malibu”), Jamie Martin Mann, Pyper Braun, Shiloh Verrico („Here today”, „Crown Vic”) i Griffin McIntyre.

Twórczyni/showrunnerka/producentka wykonawcza: Caryn Lucas  („Pomoc domowa”, „Miss Agent”)

Reżyseria: Kelly Park („Zjazd rodzinny”, „Alexa & Katie”)

O serialu Country Comfort

Gdy jej kariera i życie osobiste zbaczają z toru, młoda i ambitna piosenkarka country, Bailey (w tej roli Katharine McPhee), przyjmuje pracę jako opiekunka piątki dzieci szorstkiego kowboja o imieniu Beau (Eddie Cibrian). Dzięki swojej zawziętości i południowemu urokowi świeżo upieczona niańka idealnie wpasowuje się w dynamikę tej rodziny i staje się dla nich matką, której im brakowało. Ku swojemu zdziwieniu Bailey znajduje w tej utalentowanej muzycznie rodzinie zespół, którego jej brakowało i który wspólnymi siłami chce ją pokierować z powrotem na drogę do sławy.


Polecamy również

Netflix: Altered Carbon — sezon 2 | Teaser

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 3-4 lutego 2020

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner