Święta z Netflix

Facebooktwitter

netflix swieta 2018
Otrzymaliśmy dziś z Netflix Polska listę propozycji filmowych i serialowych na Święta. Zapraszamy do zapoznania się z nią oraz z materiałem wideo.

Ho Ho Ho! Przerwa świąteczna to idealny moment, żeby odpocząć i spędzić czas z rodziną. Kulisy pracy świętego mikołaja, nastoletnie czarownice i nieoczekiwana zamiana miejsc wprowadzą was w świąteczny nastrój i sprawią, że pierwsza gwiazdka pojawi się jeszcze szybciej! Wesołych świąt z Netflix!

 

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, z którego korzysta 130 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.

 

COPYRIGHT © NETFLIX, INC. AND IT’S AFFILIATES, 2018. ALL RIGHTS RESERVED.
**DATES AND TITLES ARE SUBJECT TO CHANGE**


Święta z Netflix – polecane filmy i seriale:


Świąteczny Książę: Królewskie wesele   Już dostępny na Netflix

Rok po tym, jak pomogła Richardowi zdobyć koronę, Amber wraca do Aldovii, by zaplanować ślub. Jej gust nie wpisuje się jednak w królewski protokół.


Zamiana z księżniczką                  Już dostępny na Netflix

Gdy mocno stąpająca po ziemi cukierniczka z Chicago i szykująca się do ślubu księżna odkrywają, że wyglądają tak samo, postanawiają świątecznie zamienić się miejscami.


Kronika Świąteczna       Już dostępny na Netflix

Brat i siostra przypadkowo niszczą sanie Świętego Mikołaja. Teraz muszą rzucić wszystko i pomóc poszkodowanemu, który celne riposty rozdaje równie sprawnie jak prezenty.


Świąteczny kalendarz   Już dostępny na Netflix

Utalentowana, ale sfrustrowana fotografka dostaje w prezencie świąteczny kalendarz, który zdaje się przepowiadać przyszłość. Czy z jego pomocą odnajdzie miłość?


A Very Murray Christmas            Już dostępny na Netflix

Bill Murray wraz z całą plejadą gwiazd podczas wieczoru wypełnionego muzyką, żartami i pogaduchami przy kieliszku w prześmiewczej parodii świątecznych występów.


Dzieciaki straszaki i magiczna gwiazdka                              (7/12/18)

Spełniają się świąteczne życzenia Lobo, którego ulubiona kuzynka wpada z niespodziewaną wizytą, oraz Glorba, który chce być w wielu miejscach jednocześnie.


Pełniejsza Chata: Sezon 4                           (14/12/18)

Przygodom rodziny Tannerów nie ma końca. D.J. Tanner-Fuller współdzieli dom z siostrą Stephanie i przyjaciółką Kimmy, które pomagają jej w wychowywaniu trzech synów.


Nailed it! Holiday!                           (7/12/18)

Oto „Nailed It!” w świątecznej wersji — z brakującymi składnikami, niemożliwymi do realizacji zadaniami i deserami, które nie wyglądają ani trochę apetycznie.


Chilling Adventures of Sabrina: A Midwinter’s Tale         (14/12/18)

Nastoletnia Sabrina, w której żyłach płynie krew wiedźm i ludzi, próbuje łączyć życie zwykłej śmiertelniczki z rodzinną tradycją: przynależnością do Kościoła Nocy.


Czytaj również:

Netflix Polska prezentuje materiały zza kulis serialu „1983”

Netflix udostępnił zwiastun Chilling Adventures of Sabrina: Zimowa Opowieść – Radosnego przesilenia, wiedźmy!

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner