Netflix: Michael Peña i Diego Luna w obsadzie 4. sezonu serialu “Narcos”

Facebooktwitter

netflix-narcos-s4-Michael Pena-Diego Luna-1Netflix ogłosił dziś, że do obsady czwartego sezonu serialu Narcos, którego premiera w 2018 roku, dołączyli Michael Peña (Miasto gniewu, American Hustle) oraz Diego Luna (Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, I twoją matkę też).

Akcja czwartej odsłony Narcos, do której niedawno ruszyły zdjęcia, rozgrywać się będzie w Meksyku.

Premiera czwartego sezonu Narcos zaplanowana jest na 2018 rok. Serial produkuje Gaumont Television dla Netfliksa. Producentami wykonawczymi są José Padilha, Eric Newman, Doug Miro oraz Carlo Bernard.

Trzeci sezon serialu zadebiutował globalnie w ofercie Netflixa 01.09.2017r.

netflix-narcos-s3-bg-1Narcos (2015) – serial, sezon 1-3 – UHD/4K – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.9/10

Prawdziwa historia bezwzględnego kolumbijskiego bossa narkotykowego stała się inspiracją dla tego mocnego serialu o walce z człowiekiem, który drwił z wszelkich zasad.

W rolach głównych: Wagner Moura, Boyd Holbrook, Pedro Pascal
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Programy i seriale historyczne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Chris Brancato, Carlo Bernard, Doug Miro

Za rolę Pabla Escobara w pierwszym sezonie Wagner Moura zdobył nominację do Złotego Globu.

Sezon 1: Narkotykowy baron Pablo Escobar rośnie w siłę. Kolumbijskie i amerykańskie organy ścigania podejmują walkę z wrogiem, który zrobi wszystko, by pozostać przy władzy.

Sezon 2: Rodzina Escobarów ukrywa się przed policją. Wrogowie Pabla łączą siły. Działania Jednostki Poszukiwawczej budzą coraz większe wątpliwości.

Sezon 3: Po krwawym polowaniu na Escobara zasady się zmieniają, a uwagę amerykańskiego wydziału narkotykowego przykuwają jego następcy: kartel z Cali.


Czytaj również:

Netflix Polska: Nie prosiłem cię o powrót na ten świat – film zza kulis serialu „Modyfikowany węgiel” (2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska (19.12.2017)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner