Netflix ogłasza powstanie drugiego sezonu serialu “Locke & Key”

Facebooktwitter

Serial Locke & Key powróci na Netflix z drugim sezonem.

W drugim sezonie opartego na kultowej serii komiksów serialu rodzeństwo Locke wciąż oswaja się z rolą Strażników Kluczy, podczas gdy stawka jest coraz wyższa.

– Oparty na niesamowitej powieści graficznej Joego Hilla i Gabriela Rodrigueza, serial Locke & Key na każdym kroku zachwycał publiczność na całym świecie. Jesteśmy bardzo dumni, że stanowimy część tego projektu i nie możemy doczekać się, żeby zobaczyć, co Carlton Cuse i Meredith Averill wraz z całym zespołem kreatywnym przygotowali na następny sezon – powiedział wiceprezes ds. treści oryginalnych Netflix, Brian Wright.

Showrunnerami i głównymi porducentami wykonawczymi serii oryginalnej są Carlton Cuse i Meredith Averill:

Ogromnie cieszymy się, że razem z cudownymi partnerami możemy kontynuować przygodę z serialem Locke & Key. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie ze strony Netflix, zwłaszcza biorąc pod uwagę trudne okoliczności, w których się znajdujemy. Już teraz chcielibyśmy otworzyć przed Wami nowy rozdział tej historii.

Pozostali producenci wykonawczy to: Aron Eli Coleite, Joe Hill, Chris Ryall z Lydią Antonini i Tedem Adamsem ze strony IDW, Andy Muschietti, Barbara Muschietti, David Alpert i Rick Jacobs ze studia Circle of Confusion, Lindsey Springer oraz John Weber i Frank Siracusa z Take 5.

W pierwszym sezonie Locke & Key wystąpili: Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Laysla De Oliveira, Aaron Ashmore, Petrice Jones i Griffin Gluck.

Pierwszy sezon Locke & Key zadebiutował na platformie Netflix 7 lutego 2020 r.

O serialu
Gdy ich ojciec zostaje zamordowany w tajemniczych okolicznościach, rodzeństwo Locke’ów wraz z matką przeprowadza się do rodzinnego domu znanego jako Key House, który okazuje się być pełen magicznych kluczy, prawdopodobnie powiązanych ze śmiercią ich ojca. Dzieci zaczynają poznawać różne klucze i ich unikalne właściwości, ale budzą przy tym tajemniczego demona, który nie poprzestanie na niczym, aby zdobyć klucze. Serial Carltona Cuse’a („Zagubieni”, „Bates Motel”) i Meredith Averill („Nawiedzony dom na wzgórzu”) to opowieść o dorastaniu, miłości, stracie i silnych więziach rodzinnych, a wszystko to z dużą dozą tajemnicy.

 

Locke and Key / Locke & Key (2020) | serial, sezon 1 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netfllix: Gdy ojciec trójki rodzeństwa zostaje zabity, dzieci przeprowadzają się z matką do jego rodzinnego domu pełnego kluczy otwierających drzwi do mrocznych tajemnic.

Sezon 1.: 10 odcinków od 7.02.2020 – Gdy ojciec trójki rodzeństwa zostaje zabity, dzieci przeprowadzają się z matką do jego rodzinnego domu pełnego kluczy otwierających drzwi do mrocznych tajemnic.

W rolach głównych: Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones

Gatunki: Seriale fantasy, Seriale i programy dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Zagmatwany, Błyskotliwy, Prześmiewczy

Trójka rodzeństwa Locke razem z matką przeprowadzają się do rodzinnego domu, Keyhouse, pełnego magicznych kluczy, które mogą być powiązane z tajemniczym morderstwem ojca. Gdy tylko rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który nie powstrzyma się przed ich kradzieżą. Locke & Key od Carltona Cuse’a (Zagubieni, Bates Motel) i Meredith Averill (Nawiedzony dom na wzgórzu) jest historią o miłości, stracie i silnych więziach, które definiują rodzinę.

#zostanwdomu


Polecamy również

Abonenci Netflixa ponownie na celowniku oszustów

Co oglądać, siedząc w domu? | Filmy i seriale na poprawę humoru od HBO GO Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner