Netflix Polska: Nie prosiłem cię o powrót na ten świat – film zza kulis serialu „Modyfikowany węgiel” (2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

netflix-Altered Carbon-bg1-1W przyszłości, kiedy możesz zmieniać swoje ciało jak rękawiczki, nic nie trwa wiecznie… poza samym życiem.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia pierwszego filmu zza kulis serialu Modyfikowany węgiel, w którym Joel Kinnaman i Laeta Kalogridis opowiadają o nieśmiertelności w cyberpunkowej rzeczywistości, w którym ludzką świadomość można zapisać w postaci cyfrowej i wgrać do dowolnego ciała.


Odległa o 250 lat przyszłość. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na przedłużanie ludzkiego życia w nieskończoność. Posłuchaj, co ekipa filmowa i aktorzy mówią o świecie „Modyfikowanego węgla” i historii w tle.

O serialu Modyfikowany węgiel:
Modyfikowany węgiel, na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat. Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia. Takeshi Kovacs jest jedynym ocalałym żołnierzem elitarnej międzygalaktycznej jednostki, rozbitej w powstaniu przeciwko nowemu porządkowi. Jego umysł został uwięziony w lodzie na długie stulecia – do momentu gdy niewyobrażalnie bogaty i długowieczny Laurens Bancroft zaoferował mu szansę na powtórne życie. W zamian Takeshi musi podjąć się śledztwa w sprawie morderstwa… samego Bancrofta.

Modyfikowany węgiel  będzie dostępny od 2 lutego 2018 tylko w serwisie Netflix.

Altered Carbon / Modyfikowany węgiel (2018) – serial – 16+ – UHD/4K – polskie napisy i lektor

Oparty na cyberpunkowej powieści serial rozgrywający się w przyszłości, w której umysły ludzkie są poddawane cyfryzacji i można je przegrywać z jednego ciała do drugiego.

W rolach głównych: Joel Kinnaman, James Purefoy, Martha Higareda
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Laeta Kalogridis


Czytaj również:

Netflix Polska: Film „Captain America: Civil War / Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” (2016) będzie dostępny w ofercie jeszcze tylko przez tydzień

Premiery w ofercie Netflix Polska (19.12.2017)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...