SHOWMAX Polska: Nowy odcinek SNL Polska z Robertem Biedroniem i zespołem Kamp! już w sobotę

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.4]

Robert Biedron_SNL Polska 3-1Już w najbliższą sobotę o godz. 21.00 w roli prowadzącego odcinek SNL Polska zobaczymy gwiazdę, na którą wszyscy czekali. Robert Biedroń to zarówno wrażliwy polityk, jak i charyzmatyczna, medialna bestia. Gościem muzycznym będzie łódzki zespół Kamp!

Premiera nowego odcinka SNL Polska na żywo z Warszawy – do obejrzenia za darmo na YouTube SNL Polska (https://www.youtube.com/SNLPolska) lub na stronie www.showmax.com, również dla niezarejestrowanych użytkowników.

Piotr Adamczyk udowodnił, że nadal doskonale czuje się w klimatach papieskich. Michał Piróg pokazał, że Azję Express ma głęboko…w sercu. Jakub Gierszał dał się poznać jako aktor grający tylko w ambitnych filmach i nostalgiczny, wąsaty raper – hipster. Teraz nadeszła kolej na gwiazdę sceny politycznej. Nowy odcinek SNL Polska, w najbliższą sobotę poprowadzi najbardziej wyluzowany prezydent miasta w Polsce.

Robert Biedroń – gdy jako początkujący polityk ujawnił, że jest gejem, jego mama uznała, że popełnił wielki błąd. Dzisiaj jest chyba najbardziej rozpoznawalną publiczna postacią, która jednoczy wyborców, a nie ich dzieli. Robert Biedroń, zanim został prezydentem Słupska, był aktywnym działaczem organizacji LBGT i żarliwym społecznikiem, uwrażliwionym na los najsłabszych. Dzisiaj jest jednym z najpopularniejszych polityków w Polsce, a wiele osób widzi w nim kolejnego prezydenta naszego kraju. Na tegorocznym Przystanku Woodstock udowodnił, że doskonale rozumie problemy młodych ludzi i wie jak do nich przemawiać. Nie boi się tematów tabu, otwarcie żartuje ze swojej orientacji seksualnej. Potrafi być ostry jak brzytwa lub łagodny, niczym baranek. Swój cięty dowcip miał okazję zaprezentować podczas roastu rapera – Popka.

Kamp!_SNL Polska-1

KAMP! – młode trio łódzkich artystów w składzie: Radosław Krzyżanowski, Michał Słodowy i Tomasz Szpaderski. Występowali już m.in. na Openerze, Audioriver czy Selectorze. Grali w USA i Wielkiej Brytanii. Panowie mają na swoim koncie dwie płyty (Kamp!, Orneta) i wiele przebojów w rytmie melodyjnego synth popu, house’u i chill – wave’u. Ich remix utworu Dancing Shoes Moniki Brodki, miał prawie 3 miliony odsłuchań na Youtube.

Po zakończeniu transmisji na YouTube i stronie www.showmax.com odcinek można obejrzeć rejestrując się w serwisie www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Kanał YouTube SNL Polska: https://www.youtube.com/SNLPolska

Fan page: https://www.facebook.com/SNL.Polska/


Czytaj również:

Netflix: Michael Peña i Diego Luna w obsadzie 4. sezonu serialu „Narcos”

Netflix Polska: Nie prosiłem cię o powrót na ten świat – film zza kulis serialu „Modyfikowany węgiel” (2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...