Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (04.11.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

netflix-the-blacklist-bg1-1[AKTUALIZACJE] Netflix Polska udostępnił dziś w swojej ofercie 6 odcinek 5. sezonu serialu „The Blacklist / Czarna lista” (2013).

The Blacklist / Czarna lista (2013) – serial, sezony 1-4 – UHD/4K – 16+ – 8,96/10 – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.1/10

Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen.

W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jon Bokenkamp

Sezon 1: Poszukiwany przez wszystkie służby zbieg oddaje się w ręce FBI. Może pomóc ująć innych bandziorów, ale tylko jeśli jego partnerką będzie młoda Liz Keen.

Sezon 2: Red musi zmierzyć się ze śmiertelnym wrogiem. Do gry wkracza osoba z przeszłości. Liz stara się zrozumieć obsesję Reda na punkcie prania pieniędzy.

Sezon 3: W 3. sezonie Liz musi uciekać. Przez Cabala ciążą na niej poważne zarzuty i znajduje się na celowniku FBI. Może liczyć jedynie na pomoc Reda.

Sezon 4: Liz chce rozwiązać zagadkę utraconego dzieciństwa i poznać prawdziwą tożsamość swojego ojca. Red pragnie zemsty na zdrajcach.

Sezon 5: Mimo przełomowych odkryć w poprzednim sezonie wiele zagadek nadal czeka na rozwiązanie — w tym tajemnica ludzkich szczątków odkrytych w Tansi Farms.

Za rolę geniusza zbrodni, Reda Reddingtona, James Spader otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

UWAGA: Są problemy w uzyskaniu jakości odtwarzania UHD/4K w odcinkach 5. sezonu serialu.

S5:O6 – 6. Agencja turystyczna (nr 90) – 43m
netflix-blacklist-S5O6
Red pomaga Cooperowi rozwiązać prywatną sprawę. Ressler kieruje oddziałem, który próbuje zapobiec odrodzeniu się grupy morderców na zlecenie. Tom ignoruje ostrzeżenie.

Kolejny odcinek zadebiutuje w ofercie Netflix Polska od 11 listopada 2017r.


Czytaj również:

Netflix prezentuje oficjalny zwiastun drugiej części serialu animowanego „Trollhunters / Łowcy trolli” (2016)

Nowości na weekend w ofercie Showmax Polska (03.11.2017)


Aktualizacja: Bez wcześniejszej zapowiedzi w ofercie Netflix Polska zadebiutował dziś film dokumentalny:

netflix-Williams-bg-1Williams (2017) – film1g44m – 16+ – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 7.8/10

Inspirujący film dokumentalny opowiadający o powstaniu słynnego wyścigowego imperium Franka Williamsa oraz o wypadku, który niemal zatrzymał jego rozwój.

Gatunki: Filmy dokumentalne, Dokumenty biograficzne, Sportowe filmy dokumentalne, Dokumenty społeczno-kulturalne, Filmy o sporcie
Reżyser: Morgan Matthews


Aktualizacja cd.: Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o 4 odcinek 4. sezonu serialu „Jane the Virgin” (2014).

netflix-Jane the Virgin-S4-bg-1Jane the Virgin (2014)  – serial, sezon 1-4 – 13+ – 7,78/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.8/10

Jane Villanueva poprzysięgła cnotę aż do ślubu. Chyba musi zmienić plany, bo w wyniku błędu lekarskiego zaszła w ciążę.

W rolach głównych: Gina Rodriguez, Andrea Navedo, Yael Grobglas
Gatunki: Seriale i programy, Seriale romantyczne, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe,Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jennie Snyder Urman

Gina Rodriguez zdobyła Złoty Glob za rolę w tej satyrycznej opowieści o cudownym poczęciu.

Sezon 1: Cnotliwe życie młodej kobiety zmienia się diametralnie po badaniu lekarskim. Zakręcone fabuły jej ulubionych telenoweli to teraz jej życie.

Sezon 2: W sezonie 2. Jane umiera ze zgryzoty, gdy Mateo zostaje porwany, a ponadto płynie pod prąd na uniwerku i przeżywa miłosne rozterki.

Sezon 3: Życie Michaela wisi na włosku. Xo rozważa swoje opcje. Podstęp Anezki zaczyna wychodzić na jaw. Jane poznaje sekrety rodzinne Alby.

Sezon 4: Jane wraca do dawnej miłości. Xo i Rogelio muszą pogodzić się z szokującymi wydarzeniami z ich życia. Rafael wprowadza się do nowego domu.

S4:O4 – 4. Chapter Sixty-Eight – 43 min

netflix-jane-the-virgin-S4E4

Nowy odcinek serialu trafi do oferty co tydzień w sobotę, czyli 5 odcinek 4. sezonu będzie dostępny od 11 listopada 2017r.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...