Aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (06.11.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix-supergirl-bg-S3-1Trzeci odcinek 3. sezonu serialu „Supergirl” (2016) zadebiutował dziś w ofercie Netflix Polska.

Supergirl (2015) – serial, sezon 1-3 – 7,4/10 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.6/10

Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy romans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

S3:O3 – 3. Far From the Tree – 42m
netflix-supergirl-S3E3

Krótko przed zbliżającym się wieczorem panieńskim Maggie kontaktuje się z dawno niewidzianym ojcem. Kara dołącza do emocjonalnej wyprawy J’onna na Marsa.

Nowy odcinek 3. sezonu serialu będzie się pojawiał w ofercie Netflix Polska co tydzień.


Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią z oferty Netflix Polska został dziś usunięty film:

netflix-The Late Bloomer-bg-1The Late Bloomer / Dojrzewanie wieku średniego (2016) – film1g34m4,72/10 – polskie napisy
IMDb: 5.2/10

Po usunięciu guza z przysadki mózgowej 30-letni terapeuta-seksuolog przeżywa burzę hormonów i wreszcie ma szansę w pełni doświadczyć szalonego okresu dojrzewania.

W rolach głównych: Johnny Simmons,Maria Bello,Brittany Snow

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...