Netflix: The Crown sezon 2. – oficjalny zwiastun i plakat

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

netflix-the-crown-S2-bg-1Jej Królewska Mość powraca! „Ci którzy nic nie robią, nie zapiszą się w historii.”

Premiera drugiego sezonu The Crown odbędzie się 8 grudnia na platformie Netflix. Już dzisiaj dostępny jest oficjalny zwiastun i plakat nowego sezonu.


Targana konfliktami brytyjska rodzina królewska musi zmierzyć się z własną przeszłością, aby odnaleźć dla siebie miejsce w szybko zmieniającym się świecie.

O serialu The Crown
The Crown, produkcja oryginalna serwisu Netflix, opowiada o kulisach panowania Elżbiety II, po tym jak rozpadł się nietrwały porządek społeczny ustalony po drugiej wojnie światowej. Serial powstał na podstawie wielokrotnie nagradzanej sztuki Audiencja (The Audience), a pracowali przy nim ponownie razem twórca i scenarzysta Peter Morgan (Królowa, Frost/Nixon), reżyser Stephen Daldry (Billy Elliot, Godziny) i producent Andy Harries (Królowa). Drugi sezon rozpoczyna się od nielegalnej agresji Sił Zbrojnych Jej Królewskiej Mości na Egipt, a kończy odejściem premiera Harolda Macmillana na skutek druzgocącego skandalu. The Crown to kronika najważniejszych politycznych i światowych wydarzeń, które ukształtowały drugą połowę dwudziestego wieku. Dzięki wielkim ambicjom i wizji jego twórców, serial został zrealizowany na niespotykaną dotąd skalę.

CROWN_S2_Vertical_Main_PRE_POL-1

The Crown (2016) – serial, sezon 1 – 16+ – 8,48/10 – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.7/10

Serial ukazuje kulisy wielkich namiętności i walk o polityczne wpływy na dworze królowej Elżbiety II, a także wydarzenia, które kształtowały historię drugiej połowy XX w.

W rolach głównych: Claire Foy, John Lithgow, Matt Smith
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie programy i seriale, Programy i seriale historyczne, Dramaty telewizyjne, Filmy kostiumowe
Twórca: Peter Morgan

Złoty Glob dla Claire Foy i najlepszego serialu dramatycznego, a także nagroda Emmy dla Johna Lithgowa.

Sezon 1: Młodziutka Elżbieta wstępuje na tron i musi nauczyć się godzić ze sobą sprawy wielkiej polityki i życie prywatne. Nigdy nie przypuszczała, że będzie to aż tak trudne.


Czytaj również:

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (06.11.2017)

Netflix Polska: Filmowe premiery w ofercie (05.11.2017)


 

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Netflix: The Crown sezon 2. – oficjalny zwiastun i plakat

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...