Netflix Polska: “Siły Kosmiczne” – główny zwiastun nowego serialu

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix Polska udostępnił dziś główny zwiastun nowego serialu Siły Kosmiczne, który zadebiutuje w ofercie już 29 maja 2020r.

Mark R. Naird (Steve Carell) to zasłużony pilot i generał najwyższego stopnia marzący o objęciu dowodzenia nad Siłami Powietrznymi USA. Ku swojemu zaskoczeniu ma jednak stanąć na czele nowo utworzonego szóstego rodzaju armii, czyli Sił Kosmicznych. Choć Mark jest do tego pomysłu nastawiony dosyć sceptycznie, razem z rodziną przeprowadza się do odległej bazy w Kolorado. Tam razem z ekipą barwnych naukowców i astronautów podejmuje się zadań zlecanych przez Biały Dom, takich jak szybkie (ponowne) lądowanie na Księżycu czy uzyskanie całkowitej dominacji w przestrzeni kosmicznej.

Siły kosmiczne” to stworzony przez Steve’a Carella i Grega Danielsa („Biuro”) serial komediowy o miejscu pracy, w którym stawki są kosmicznie wysokie, a ambicje sięgają gwiazd. Pozostałe główne role grają John Malkovich, Diana Silvers, Tawny Newsome oraz Ben Schwartz, a towarzyszą im m.in. Lisa Kudrow, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich, Alex Sparrow i Don Lake. Producentem wykonawczym serialu jest Howard Klein z wytwórni 3Arts („Biuro”), a funkcję showrunnera pełni Greg Daniels.

Kosmos to trudna sprawa. Twórcy serialu „Biuro” przedstawiają „Siły Kosmiczne”. Premiera już 29 maja — tylko na Netflix.


Siły Kosmiczne (2020) | serial, sezon 1 | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Czterogwiazdkowy generał niechętnie zgadza się na współpracę z ekscentrycznym naukowcem. Razem mają zbudować nową formację armii USA — Siły Kosmiczne.

W rolach głównych: Steve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz
Twórcy: Steve Carell, Greg Daniels

Greg Daniels i Steve Carell („Biuro”) znów łączą siły, by stworzyć kolejny serial komediowy o miejscu pracy.

 

Gatunki: Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Udawana powaga

#zostanwdomu


Polecamy również

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Słodkie Magnolie” i „Patton Oswalt: I Love Everything”

Film „Ball and Chain” z Dwaynem Johnsonem i Emily Blunt trafi na Netflix

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner