Ostatni skok w historii USA | Oficjalny zwiastun nowego filmu od Netflix Polska

Facebooktwitter

Netflix filmy

Netflix Polska opublikował dziś oficjalny zwiastun nowego filmu Ostatni skok w historii USA, który zadebiutuje w ofercie już 5 czerwca 2020r.

Rząd amerykański chce ostatecznie rozprawić się z terrorystami i kryminalistami. W tym celu planuje wyemitować specjalny sygnał, który uniemożliwi ludziom popełnianie przestępstw. Graham Bricke (Édgar Ramírez), zawodowy złodziej, który wciąż czeka na swoją szansę, łączy siły z synem słynnego gangstera, Kevinem Cashem (Michael Pitt), i działającą w podziemiu hakerką Shelby Dupree (Anna Brewster). Czy tej trójce uda się dokonać skoku stulecia i popełnić ostatnie przestępstwo w historii USA?

Film „Ostatni skok w historii USA” jest oparty na wydanej przez Radical Publishing powieści graficznej „The Last Days of American Crime”, której autorami są Rick Remender i Greg Tocchini. Reżyserem tego thrillera jest Olivier Megaton, a scenarzystą — Karl Gajdusek. Za produkcję odpowiadają Jesse Berger (p.g.a.), Jason Michael Berman, (p.g.a.) oraz Barry Levine. W filmie wystąpi też Sharlto Copley.

Obejrzyj film „Ostatni skok w historii USA” na Netflix. Już 5 czerwca.

 

Ostatni skok w historii USA (2020) | film | 2g28m | można pobrać

Opis Netflix: Rząd wkrótce wyśle do umysłów obywateli sygnał, który położy kres wszelkim przestępstwom. Zanim do tego dojdzie, grupa złodziei planuje dokonać ostatniego skoku na bank.

W rolach głównych: Edgar Ramírez, Michael Pitt, Anna Brewster

Edgar Ramírez gra główną rolę w tym dynamicznym thrillerze opartym na powieści Ricka Remendera i Grega Tocchiniego.

 

Gatunki: Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy kryminalne, Filmy o napadach, Dramaty kryminalne, Dramaty, Dramaty polityczne, Kino niezależne, Niezależne filmy akcji i przygodowe, Cyberpunk
Kategorie: Mocny, Trzymający w napięciu, Emocjonujący

#zostanwdomu


Polecamy również

Netflix Polska: „Siły Kosmiczne” – główny zwiastun nowego serialu

Pięciu braci | Oficjalny zwiastun nowego filmu Spike’a Lee od Netflix Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner