HBO GO Polska – dzisiejsze premiery (19.05.2018)

Facebooktwitter

Do oferty HBO GO Polska dodano dzisiaj trzy filmy.

Same Kind of Different as Me / Jednakowo inni (2017) – dramat – 12+ – polskie napisy i lektor – 114 min. Dostępne do: 14.05.2019

Renée Zellweger oraz Greg Kinnear jako nowojorskie małżeństwo, które przechodzi poważny kryzys.

Ron Hall (Greg Kinnear) odnoszący sukcesy marszand sztuki i jego żona Debbie (Renée Zellweger) są z pozoru idealną parą, która wiedzie spokojne życie w Nowym Jorku. Pewnego dnia ich więź i rodzina zostają wystawione na próbę. Niespodziewanie z pomocą przychodzi im włóczęga (Djimon Hounsou). Przyjaźń z nim pozwala małżeństwu odzyskać równowagę i wiarę w ludzi.

Inspirujące i pełne ciepła kino w gwiazdorskiej obsadzie. W głównych rolach występują nominowany do Oscara Greg Kinnear (Lepiej być nie może), laureatka Nagrody Akademii Renée Zellweger (Dziennik Bridget Jones) oraz wyróżniony nominacją do Złotego Globu Djimon Hounsou (Krwawy diament). Produkcja w reżyserii Michaela Carney’a (Jew) pokazuje, jak bezinteresowny gest dobroci może zmieniać rzeczywistość. Jej scenariusz powstał na podstawie bestsellerowych pamiętników autorstwa Denver Moore oraz Rona Halla.

W rolach głównych: Greg Kinnear, Renée Zellweger, Djimon Hounsou, Jon Voight, Olivia Holt. 


Good After Bad / Dobre po złym (2017) – dramat – 15+ – polskie napisy i lektor – 95 min. Dostępne do: 30.04.2019

Marząca o karierze muzycznej dziewczyna znajduje schronienie w domu starszego, ekscentrycznego mężczyzny.

Shelly Ackerman (Maddie Hasson) jest zmagającą się z trudną rzeczywistością nastolatką. Jej matka ma problemy psychiczne i odmawia przyjmowania leków. W szkole natomiast dziewczyna na co dzień musi się mierzyć z bullyingiem. Myśląca o karierze muzycznej Shelly zupełnie nie wie, jak wybrnąć z sytuacji. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się ekscentryczny i majętny mężczyzna, który proponuje, że zostanie jej prawnym opiekunem. Co z tego wyniknie?

Historia młodzieńczej pogoni za marzeniami w bezpretensjonalnej oprawie. Specjalizująca się w kinie dla nastolatków reżyserka Anne-Marie Hess (serial Rich Kids of Beverly Hills) mówi o trudach dorastania i poszukiwaniu siebie. Jednocześnie artystka płynnie miesza filmowe gatunki i konwencje. W postać głównej bohaterki wciela się dwukrotnie nominowana do nagrody Teen Choice Maddie Hasson (Boże, błogosław Amerykę). W filmie partnerują jej Billy Burke (Zmierzch), Melora Walters (Magnolia), Dabier (serial Dr House) oraz Rhys Ward (serial iZombie).

W rolach głównych: Maddie Hasson, Billy Burke, Melora Walters, Rhys Ward.


The Pursuit of Happyness / W pogoni za szczęściem (2006) – dramat biograficzny – 12+ – polskie napisy i lektor – 113 min. Dostępne do: 31.10.2019

Oparta na faktach historia mężczyzny, który pewnego dnia zostaje bez pracy i dachu nad głową. Mimo to nie rezygnuje ze swych marzeń, udowadniając sobie i innym, że chcieć to móc.

Lata osiemdziesiąte, USA. Chris Gardner (Will Smith) jest bardzo inteligentnym i ambitnym trzydziestolatkiem, który zarabia na życie sprzedając wyposażenie medyczne. Jego marzeniem jest dostanie się na staż w renomowanym biurze maklerskim. W końcu udaje mu się dopiąć swego, niestety jednak mężczyzna nie zarabia wystarczająco dużo, żeby zapewnić sobie i swojemu pięcioletniemu synowi (Jaden Smith) godną egzystencję. Ojciec i syn zaczynają nocować w schroniskach i na przystankach. Mimo ogromnych trudności, Chris nie pozwala, aby cokolwiek stanęło mu na drodze do lepszego życia i szczęścia.

Inspirujące hollywoodzkie kino, którego scenariusz został oparty na prawdziwej historii. Ten wzruszający dramat obyczajowy w reżyserii Gabriele Mucciniego (Siedem dusz) mówi o sile determinacji i nieustającej pogoni za marzeniami. W rolę bohatera o niezwykłej sile charakteru, który walczy o poprawę losu swojego i syna wciela się Will Smith (Ali). Aktor za stworzoną przez siebie kreację został wyróżniony nominacjami do Oscara i Złotego Globu. Obok niego występują jego prawdziwy syn Jaden Smith (1000 lat po Ziemi), nominowana do Złotego Globu Thandie Newton (serial HBO Westworld), Brian Howe (Złap mnie, jeśli potrafisz) oraz James Karen (Mulholland Drive).

W rolach głównych: Will Smith, Jaden Smith, Thandie Newton, Brian Howe, James Karen.


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i aktualizacje (18.05.2018)

Serial „The Big Bang Theory / Teoria wielkiego podrywu” (2007- ) wkrótce w HBO GO Polska


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner