Film “Ball and Chain” z Dwaynem Johnsonem i Emily Blunt trafi na Netflix

Facebooktwitter

 Netflix filmy

Netflix zakupił prawa do filmu Ball and Chain, w którym występują Dwayne Johnson i Emily Blunt.

Luźno oparty na komiksie z lat 90. ubiegłego wieku film „Ball and Chain” opowiada historię skłóconego małżeństwa obdarzonego supermocami, które objawiają się wyłącznie wtedy, gdy para jest razem.

  • Scenariusz: Nominowana do Oscara Emily V. Gordon („I tak cię kocham”, „Little America”) zaadaptuje historię opowiedzianą w komiksie Scotta Lobdella z lat 90. pod tym samym tytułem
  • Producenci: Dwayne Johnson, Dany Garcia i Hiram Garcia (Seven Bucks Productions), Kevin Misher (Misher Films) oraz Emily Blunt (Ledbury Productions).
  • Producenci wykonawczy: Andy Berman (Misher Films) oraz Scott Lobdell

„Bardzo cieszymy się zarówno na dalszą współpracę z Netflix, jak i na wprowadzenie »Ball and Chain« do świata Seven Bucks. Nasze partnerstwo z firmą Netflix opiera się na wspólnym priorytecie, jakim jest inwestowanie w opowieści, które przemawiają do globalnej publiczności. Niesamowita chemia pomiędzy odtwórcami głównych ról i doskonale poprowadzona historia z pewnością zachwycą fanów z całego świata. Nie możemy się już doczekać chwili, w której powołamy tę elektryzującą opowieść do życia”, opowiada Dany Garcia, producentka filmu i współzałożycielka Seven Bucks Productions.

„Jedną z najważniejszych inicjatyw Seven Bucks jest poszukiwanie jak najlepszych platform do przedstawienia wciągających i inspirujących historii widzom na całym świecie. Netflix jest dla nas doskonałym partnerem do realizacji tej zakrojonej na szeroką skalę komedii romantycznej o superbohaterach. Cieszymy się, że znów mamy okazję współpracować z ekipą Netflix. Cieszy mnie też fakt, że przenosząc na ekran scenariusz Emily V. Gordon, ponownie nawiążę współpracę z moją przyjaciółką Emily Blunt, tym razem nie tylko przed kamerami, ale również w charakterze partnera produkcji”, mówi Dwayne Johnson, gwiazda filmu, producent i współzałożyciel Seven Bucks Productions.

„Pomiędzy Dwaynem a Emily widzać chemię, jakiej w tej chwili nie ma nikt inny w całej branży. To doskonały duet do przeniesienia na ekran tej elektryzującej historii o superbohaterach według scenariusza Emily V. Gordon. Dzięki nim »Ball and Chain« wzniesie się na całkiem nowy poziom. Nie wyobrażamy sobie lepszych partnerów do tego przedsięwzięcia niż Emily Blunt, Dwayne, Seven Bucks i Kevin Misher”, stwierdza Scott Stuber, dyrektor ds. filmów oryginalnych w firmie Netflix.

Johnson i Blunt wspólnie występują także w filmie Disneya „Wyprawa do dżungli”, którego premiera odbędzie się latem przyszłego roku.

Netflix filmy

Johnson ostatnio zagrał w zrealizowanym przez Sony filmie „Jumanji: Następny poziom”, który zarobił ponad 796 milionów dolarów na całym świecie i stanowił kontynuację przebojowego „Jumanji: Przygoda w dżungli” z 2017 r. Wraz z Ryanem Reynoldsem i Gal Gadot pojawi się w filmie Netflix „Red Notice”; obecnie trwają także prace nad kolejnym filmem Netflix z jego udziałem, zatytułowanym „John Henry and The Statesmen”, którego Johnson będzie również producentem. Niedawno Johnson ogłosił powrót na antenę prowadzonego i produkowanego przez siebie programu „The Titan Games”, którego pierwszy nowy odcinek zostanie wyemitowany 25 maja w telewizji NBC.

Blunt niedawno wcieliła się w swoją znaną widzom z pierwszej części filmu rolę w „Cichym miejscu 2”, którego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Jej najnowszy film „Wild Mountain Thyme” znajduje się obecnie na etapie postprodukcji. 

 

O FIRMIE SEVEN BUCKS PRODUCTIONS

Założona przez Dwayne’a Johnsona i Dany Garcię firma Seven Bucks Productions zajmuje się produkcją pionierskich i oryginalnych treści na różne platformy, od telewizji i filmu po rozwijające się technologie i sieci cyfrowe. Seven Bucks Productions przełamuje tradycyjne konwencje branży rozrywkowej i tworzy innowacyjne treści, w których najważniejsze są autentyczność, pasja i doskonale opowiedziana historia.

Wśród szybko poszerzającego się katalogu Seven Bucks Productions znajdują się między innymi flagowe hity filmowe, takie jak „Wyprawa do dżungli” dla Disneya, „Jumanji: Przygoda w dżungli” i „Jumanji: Następny poziom” dla Sony, „The King” dla Warner Brothers, „Red Notice” i „John Henry and The Statesmen” dla Netflix, „Hobbs i Shaw” dla Universal, „Drapacz chmur” dla Legendary oraz „Rampage: Dzika furia” dla New Line. Firma zajmuje się również produkcją oryginalnych treści telewizyjnych, wśród których znajdują się „Gracze” dla stacji HBO, „The Titan Games” i „Young Rock”dla NBC, „Behind the Attraction” dla Disney+, czy „Rock the Troops” dla Paramount Network.

 #zostanwdomu


Polecamy również

Pięciu braci | Oficjalny zwiastun nowego filmu Spike’a Lee od Netflix Polska

Aktualizacje oferty Netflix Polska – finałowe odcinki serialu „Ostatni taniec”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner