Netflix Polska: Poznaj nowych królów kokainy – 3. sezon „Narcos” startuje 1 września! Mamy najnowszy zwiastun i kilka zdjęć z planu.

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

NARCOSNetflix ogłosił datę premiery trzeciego sezonu serialu Narcos – agent Javier Peña powróci na ekrany 1 września!

Opis serialu:
Gdy krwawe polowanie na Pablo Escobara dobiega końca, amerykańska agencja antynarkotykowa DEA podejmuje walkę z najbogatszą na świecie organizacją handlującą narkotykami – kartelem z Cali. Na jego czele stoi czterech potężnych ojców chrzestnych, którzy działają zupełnie inaczej niż Escobar – korumpują urzędników i skutecznie unikają rozgłosu.

NARCOS

Nowi królowie kokainy:

  • Gilberto Rodriguez Orejuela (Damian Alcazar) – przywódca kartelu, „szef wszystkich szefów”
  • Miguel Rodriguez Orejuela (Francisco Denis) – mózg wszystkich operacji, odpowiedzialny za sukces kartelu, brat Gilberta
  • Pacho Herrera (Alberto Ammann) – płatny zabójca, odpowiada za kontakty z Meksykiem i dystrybucję międzynarodową
  • Chepe Santacruz Londono (Pepe Rapazote) –  prowadzi nowojorską satelitę kolumbijskiego imperium narkotykowego

NARCOS

Narcos (2015) – serial, sezon 1-2 – UHD/4K – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Prawdziwa historia bezwzględnego kolumbijskiego bossa narkotykowego stała się inspiracją dla tego mocnego serialu o walce z człowiekiem, który drwił z wszelkich zasad.

W rolach głównych: Wagner Moura, Boyd Holbrook, Pedro Pascal
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Programy i seriale historyczne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Chris Brancato, Carlo Bernard, Doug Miro

José Padilha i Wagner Moura rozpoczęli współpracę od filmu „Elitarni”, który zdobył Złotego Niedźwiedzia w 2008 roku.

Sezon 1: Narkotykowy baron Pablo Escobar rośnie w siłę. Kolumbijskie i amerykańskie organy ścigania podejmują walkę z wrogiem, który zrobi wszystko, by pozostać przy władzy.

Sezon 2: Rodzina Escobarów ukrywa się przed policją. Wrogowie Pabla łączą siły. Działania Jednostki Poszukiwawczej budzą coraz większe wątpliwości.

NARCOS

NARCOS

Źródło: Materiały prasowe firmy Netflix Inc.

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Netflix Polska: Poznaj nowych królów kokainy – 3. sezon „Narcos” startuje 1 września! Mamy najnowszy zwiastun i kilka zdjęć z planu.

  1. Zafascynowany serialem pełen obaw ale jednak z niecierpliwością czekam na 3 sezon. Mam nadzieję, że mimo braku Pabla uda im się stworzyć sezon równie dobry co poprzednie. To mój ulubiony serial Netflixa.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...