Netflix: Już dziś poznamy Największego Fana “Domu z papieru” w Polsce. Finał w obecności obsady serialu

Facebooktwitter

Netflix seriale

Wielki finał poszukiwań Największego Fana Domu z papieru przed nami! Już dzisiaj o godzinie 20:00 na kanale Netflix Polska w serwisie YouTube poznamy zdobywcę tytułu Największego Fana serialu w Polsce i nagrody głównej – kilogramowej sztabki prawdziwego złota.

Spośród 23 tysięcy zgłoszeń Profesor wyselekcjonował sześciu najbardziej zaangażowanych, najwierniejszych fanów serialu. Teraz nasi bohaterowie zmierzą się w wymagającym teleturnieju i zawalczą o tytuł oraz sztabkę złota.

Przebieg wydarzenia będą bacznie obserwować sami członkowie La Bandy – Berlin (Pedro Alonso), Helsinki (Darko Perić) oraz ten, który na rywalizacji zna się najlepiej, Arturito (Enrique Arche).

Netflix seriale

Aby zwyciężyć, finałowa szóstka musi wpierw stawić czoła zadaniom godnym ich ulubionego serialu. Trudno uwierzyć, że jeszcze wczoraj tylko śledzili jego akcję, a dzisiaj znajdą się w samym centrum wydarzeń!

Największy Fan Domu z papieru w Polsce | Materiał specjalny | Netflix

Zmagania o tytuł Największego Fana Domu z papieru w Polsce będzie można śledzić już dzisiaj (środa 1 grudnia) o godzinie 20:00 podczas ogólnodostępnej premiery na kanale Netflix Polska na YouTube.

Dowiedz się więcej na specjalnym wydarzeniu na Facebooku Netflix Polska.

Premiera finałowych odcinków serii Dom z papieru już 3 grudnia tylko na Netflix.

Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Dom z papieru / La casa de papel | Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.
Dom z papieru


 

Polecamy również

Grudzień 2021 w ofercie HBO GO – lista premier

🎁 Grudniowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali 🎁

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner