Nowy miniserial “Ogrodnicy” z Olivią Colman i Davidem Thewlisem zadebiutuje w ofercie HBO GO już 8 grudnia 2021r

Facebooktwitter

 hbo go seriale

Przed nami jeszcze jedna znakomita premiera w grudniu w HBO GOOgrodnicy.

Nowa produkcja HBO i SKY Ogrodnicy to ekscytująca i pełna surrealistycznego humoru eksploracja miłości i wyobraźni z udziałem zdobywczyni Oscara Olivii Colman i Davida Thewlisa. Premiera miniserialu odbędzie się 8 grudnia w ofercie HBO GO.

Oparty na prawdziwych wydarzeniach serial Ogrodnicy (Landscapers) przedstawia niezwykłą historię miłości Susan (Olivia Colman) i Christophera Edwardsów (David Thewlis), pozornie zwykłej brytyjskiej pary. Oboje stają się głównymi podejrzanymi w sprawie o morderstwo, kiedy policja odkrywa dwa ciała zakopane w ogrodzie ich domu w Nottingham.

hbo go seriale

Łagodnie usposobieni małżonkowie Susan i Christopher Edwards od ponad 15 lat uciekają od rzeczywistości. Pewnego dnia Christopher wykonuje zaskakujący telefon do swojej macochy, co prowadzi do ujawnienia roli ich obojga w zbrodni sprzed lat. Ich związek staje się przedmiotem policyjnego śledztwa, a oddana sobie para zostaje rozdzielona po raz pierwszy w czasie trwania małżeństwa.

W miarę postępów śledztwa, zainspirowani obsesją Susan na punkcie starych westernów i starego kina, małżonkowie zaczynają wyobrażać sobie, że są bohaterami hollywoodzkiego filmu i odgrywają stworzony przez siebie scenariusz. Wyimaginowany świat Susan i Chrisa zapewnia im niezwykle potrzebną formę bezpiecznej przystani, chroniącą przed horrorem prawdziwego życia, ale także stanowiącą dla nich zagrożenie, które może doprowadzić ich do całkowitego pogrążenia.

W obsadzie produkcji znaleźli się wielokrotnie nagradzana Olivia Colman (Faworyta, The Crown) w roli Susan Edwards wraz z Davidem Thewlisem (Może pora z tym skończyć, Fargo) w roli Christophera Edwardsa, a także Kate O’Flynn (Bridget Jones 3), Dipo Ola (Mordercze łowy), Samuel Anderson (Męska historia), David Hayman (Chłopiec w pasiastej piżamie), Felicity Montagu (I’m Alan Partridge) oraz Daniel Rigby (Eric and Ernie, Flowers).

hbo go seriale

Czteroczęściowy ministerial został stworzony i napisany przez Eda Sinclaira, i jest jego pierwszym scenariuszem dla telewizji. Współscenarzystą i reżyserem serialu jest Will Sharpe (The Electrical Life of Louis Wain, Flowers), który wnosi do produkcji swoje unikalne podejście do opowieści.

Miniserial Ogrodnicy (Landscapers) został wyprodukowany przez SISTER, we współpracy z South of the River Pictures, dla HBO i Sky Studios. Producentami wykonawczymi są Jane Featherstone i Chris Fry dla SISTER, Ed Sinclair i Olivia Colman dla South of the River Pictures. Produkcja została wyreżyserowana przez Willa Sharpe’a, który jest również współscenarzystą 3. i 4. odcinka oraz producentem wykonawczym. Producentką miniserialu jest Katie Carpenter. Międzynarodową dystrybucją serialu zajmuje się NBCUniversal Global Distribution w imieniu Sky Studios.

OGRODNICY (Landscapers) | miniserial HBO

Pierwszy odcinek serialu będzie miał premierę 8 grudnia w HBO GO, a kolejne odcinki będą debiutowały w każdą kolejną środę. Serial będzie emitowany w HBO w styczniu.


 

Polecamy również

Netflix: Już dziś poznamy Największego Fana „Domu z papieru” w Polsce. Finał w obecności obsady serialu

Grudzień 2021 w ofercie HBO GO – lista premier

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner